2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804883 بازدید | 290067 پست
سلام عشقم اره جات خالی 🌹🌹.همه چی خوردم ولی اندازه کالریم😋😋😋

فدای تو. افرین عزیزم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
😭😭😭😭😭 نمیخام نمیخاااام همتون بیشورین😭😭😭😭😭😭 من درد دادم میمیرم شماها ب فکر رزیمین بی ت ...

چرا چیشده😥😥😥

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😭😭😭😭😭 نمیخام نمیخاااام همتون بیشورین😭😭😭😭😭😭 من درد دادم میمیرم شماها ب فکر رزیمین بی ت ...

ای جووونم 😢😢

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
آقایون سایت هم دور همی پسرای خاص گذاشتن 🤔😲این سایت عاقبتش چی میشه😐

😒😒😒😒😒ایششششششش

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2728
سلام عشقم اره جات خالی 🌹🌹.همه چی خوردم ولی اندازه کالریم😋😋😋

راستی تولد گرفتی یا نه ؟؟؟

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

ینی بدبخت شدم

بخیه هام دارن از هم انگار باز میشن و میترکن 

کممممممک. ینی حاملگی شیر ب شیر خررررر است

بچه ها 😭😭😭😭😭😭

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

دوستان من امروز نشد بیشتر از ۶۰۰ تا کالری بخورم به نظرتون فردا که فسته معده ام اذیت نمیشه🤔

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

چیشده مریم؟؟؟؟

ینی بدبخت شدم بخیه هام دارن از هم انگار باز میشن و میترکن  کممممممک. ینی حاملگی شیر ب شیر خرر ...

وااااااااای عزیزمممممممم😥😥😥😥 به خدا موهای تنم سیخ شد😭😭😭😭

ینی بدبخت شدم بخیه هام دارن از هم انگار باز میشن و میترکن  کممممممک. ینی حاملگی شیر ب شیر خرر ...

وااای 😱😱😱

یعنی چی اخه؟؟؟😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱یا خدا

مامان منم همه بچه هاشو شیر به شیرن ولی طبیعی زایمان داشت فقط منو سزارین کرد که اونم هنوز که هنوزه جای بخیه هاش اذیتش میکنن بعضی اوقات😫

2706