2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804815 بازدید | 290067 پست
ن عزیزم بعد هر ۵ کیلو کاهش ۱۰۰ تا کم میکنی😊

ممنونم عزیزم ببخشید خیلی لطف کردی

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام بر همگی من یه چاق افسرده هستم با ۱۴ کیلو اضافه وزن  نمیدونم چطور و از کجا شروع کنم.ممنون ...

سلام افسرده😐عزیزم روحیه داشته باش بیا اینجا بچه هارو ببین خود به خود لاغر میشی کمک بگیر ازشون ،صفحه اول هم بخون 

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2728
راستی دیشب همه بهم میگفتن وای مریم چقد لاغر شدی آفرین ادامه بده😁😁😁

چه حس خوبیه🤩🤩

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
نميدونم تو انلاينا بود😹😹

منم دیدمش فکر کردم عضو اینجا بوده من خبر نداشتم🙄

راستی دیشب همه بهم میگفتن وای مریم چقد لاغر شدی آفرین ادامه بده😁😁😁

سلام مریم خوبی؟رفتی جشن برادرت ؟خوش گذشت زیاد تو دیگ که نرفتی؟؟؟

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
خانما آب مرغ چقدر کالری داره من جایی پیدا نکردم،میخوام واسه روز فستم مرغ آبپز با آبش رو بخورم نظرتون ...

یه لیوان آب مرغ ۳۳ تا کالری داره فکر کنم

شادلین جونم ب خدا تمام اینایی ک میگی رو حفظم اینقد باهاش صحبت کردم ولی اخر تمام حرفام ک درکمال ارامش ...

خواهش میکنم عزیزم انشاالله هر چه زودتر مشکلت حل شه

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
سلام مریم خوبی؟رفتی جشن برادرت ؟خوش گذشت زیاد تو دیگ که نرفتی؟؟؟

سلام عشقم اره جات خالی 🌹🌹.همه چی خوردم ولی اندازه کالریم😋😋😋

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏

آقایون سایت هم دور همی پسرای خاص گذاشتن 🤔😲این سایت عاقبتش چی میشه😐

@سارابانووووو   @شادلین9462   👆👆👆دوستان سوال منو اگه اطلاعی راجبش دارید راهنمایی لطف ...

عزیز دلم منم همونی که سارا بانو گفت رو میدونم

😭😭😭😭😭

نمیخام نمیخاااام

همتون بیشورین😭😭😭😭😭😭

من درد دادم میمیرم شماها ب فکر رزیمین

بی تلبیتا😭😭😭😭😭😭😐

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2706