2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804817 بازدید | 290067 پست
چشم الان میفرستم  دخملم چسبیده داره شیر میخوره نمیذاره بلند شم  واست میزارم

خیلی خیلی ممنون❣❣

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوام تا پاییز59یا58بشم الان 66کیلوام 7کیلو مونده

واای سخت نگیر حتمامیشی حتی اگه ماهی ۱ کیلو کمکنیتا پاییز از ۵۸ کمتری

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
2728
واای سخت نگیر حتمامیشی حتی اگه ماهی ۱ کیلو کمکنیتا پاییز از ۵۸ کمتری

خداکنه میترسم استپ شه وزنم استرس میگیرم

مرسی ج دادی عزیزم😘 

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
قربونت برم عزیزم سینش باز حساس شده سرفه میکنه😩😥

گلم عروسک و اسباب بازیای پارچه ای هم ازش دور کن بعضی جنساشون حساسینت میارن

لباساشم که قطعا جنسای نخی و بدون پرز هستن دیگه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
خداکنه میترسم استپ شه وزنم استرس میگیرم مرسی ج دادی عزیزم😘 

خواهش میکنم کاری نکردم 

عزیزم استرسشو نگیر استپ نمیشی اگه ورزشتو، خورد خوراکت، متغییر باشه که بدنت عادت نکنه مطمئن باش استپ نمیشی 

چون میدونی دیگه حتی زیاده روی تو ورزشم باعث میشه بدن استپ شه

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
خداکنه میترسم استپ شه وزنم استرس میگیرم مرسی ج دادی عزیزم😘 

حالا جدی مثلا به جای58 زمان عروسیت مثلا60 باشی چی میشه مگه؟

قدت چنده گلم؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
بچه ها شما که پری میشین چن روز قبل تا روز چندم وزن کاذب داره و وزن کشی نمیکنین؟

سه روز قبل. و بعدش.  عزیزم

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
گلم عروسک و اسباب بازیای پارچه ای هم ازش دور کن بعضی جنساشون حساسینت میارن لباساشم که قطعا جنسای نخ ...

اره لباساش همه خوبن.....عروسکم ک اصلا بازی نمیکنه بیشتر با توپ و ماشین سر و کله میزنه

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
اره لباساش همه خوبن.....عروسکم ک اصلا بازی نمیکنه بیشتر با توپ و ماشین سر و کله میزنه

سینه ش رو چرب کن بخور ملایم هم تو روش بزن خوبه کلا فضای خونه مرطوب باشه 

هوای بهار که پر از حساسیته اینجا همش گردو خاکه شهر شما رو نمیدونم

زودی خوب میشه انشالله

من امروز پریود شدم یعنی وزن دیروزم زیاد نشون داده؟

اره احتمالا

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
سینه ش رو چرب کن بخور ملایم هم تو روش بزن خوبه کلا فضای خونه مرطوب باشه  هوای بهار که پر از حس ...

دستگاه بخورم داره گذاشتم براش خیلی ممنونم عزیزم

خواهش میکنم کاری نکردم  عزیزم استرسشو نگیر استپ نمیشی اگه ورزشتو، خورد خوراکت، متغییر باشه که ...

بله عزیزم

چشم استرس نمیگیرم

ورزش و غذا هم متنوع انجام میدم و رعایت میکنم

بازم ممنون😘

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
2706