2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804551 بازدید | 290067 پست
زیبا عزیزم 😍😍 ایوووول داری رفیق جون باریکلاااات😘😘😘

قربونت برم💖💖💖💖

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

خانما من با قدمشمارم مشکل دارم الان قدمهای امروزم رو با قدمهای یکشنبه پیشم جمع کرده چیکار کنم هر کدوم رو نصب میکنم یه مشکلی داره شماها چی نصب کردید که کل قدمهایه همون روزتون رو نشون بده هم اینکه هر هفته رو صفر کنه یا جدا بزاره نه شنبه ها باهم یا یکشنبه ها باهم باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سیلاااااااااااام😗😗🤗🤗🤗🤗🤗بچه ها خوبین خوشین؟

چه خبر از وزن کشی🤔🤔🤔🤔

امیوارم همگی کاهش داشته باشین

چقدرم من دیر اومدم همش ورزش کردم امروز

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
سلام عزیزم....🖐 من وزن کردم ۱.۱۰۰ کاهش داشتم شدم ۷۴.۶۰۰💃💃💃💃💃😍😍😍

ماری جون تبریک👏👏👏👏👏👏👏👏گفتی باید این هفته یک کیلو کم کنی هااا.آفرین عزیزم

ماری راستی منو تو تقریبا هم وزن هستیم...خوبه ک باهم رقابت کنیم😉😉😉😉

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2456

رقیبم کجایی ،دقیقا کجایی،کجایی تو بی منم،تو بی من کجایییییییییی😩

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
سلام خوشگلا 🤗 کاهش وزناتون مبارک😍 منم هفته ی پیش ۶۵.۶ بودم الان ۶۳.۶ شدم. هوررراا💪💪💪💪

آفرین عزیزم تبریک😗😗😗

خانما من با قدمشمارم مشکل دارم الان قدمهای امروزم رو با قدمهای یکشنبه پیشم جمع کرده چیکار کنم هر کدو ...

من والا اسم مال خودمو نمیدونم فقط روش نوشته گام شمار قدم سنج دوتا کف پا داره رنگشم سرخ آبیه

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
خوب من که همه تون میدونید رعایت نکردم. اما وزنم همون ۷۲ مونده. فکر کنم بدنم خود به خود رفته تو تثبیت ...

بازم جای شکرش باقی🤣🤣🤣

2714

سلااااام

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
خب من یهوبار اونم ریختم به دردم نخورد کل روز رو باهم نمیزد که چقدر شده

چرا میزنه تازه ساعت و کالری سوزونده شده ام میزنه رو نمودار🙄

سلام سلام،،،،،اما وزن من،،،،۲ کیلو کاهش😝😝😝😝دل همه بسوزهههههههه😁😁😁شدم ۷۰

سلام عزیزم.راست میگی دیانا؟؟؟بابا آفرین واقعا دمت گرررررم.خیلی خوبه ۲کیلو😍😍😍😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خیلی خیلی تبرررررریک

بچه ها چرا حال منو نمی پرسین؟؟؟🙁🙁🙁

من مسموم شده بودم از صبح دارم از دل درد و استفراع میمیرم😥😥😥😥😥

تازه خوب شدم... صبحانه هرچی خورده بودم بالا اوردم.الان نمیدونم کالریه صبحانه رو حساب کنم یانه؟؟؟

تا الان هم چیزی به جز یه لیوان نسکافه با یه دونه بیسکوییت ساقه طلایی چیزی نخوردم.

فکر کنم امروز و فست باشم بهتره.

❤👬❤

[QUOTE=90595918]بچه ها چرا حال منو نمی پرسین؟؟؟🙁🙁🙁 من مسموم شده بودم از صلح دارم از دل درد و استفراع میمیرم😥

الهی😱

2706