2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست
خدانکنه گلم.تهرانم.همه اینجامیرن سرکار.تاساعت هفت وهشت.بعدش دنبال زندگی وشام و...هستن.خودم باپسرم تن ...

نه بابا انقد ادما هستن که سر کار نمیرن وتو خونن اگه شوهرت مشکلی نداره یکیو پیدا کن پایه باشه با هم برین پیاده روی من تو پارک با یه خانوم اصفهانی اشنا شدم تا یه مدت صبا دو ساعت باهم میرفتیم پیاده روی خیلی خوش میگذشت حیف رفتن

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
🙊🙊🙊🙊 باور میکنی وقتی من یا شوهرم دستمونو میزارم رو. شکمم میره یه گوشه قایم میشه همین که دستمونو ...

وای الای فداش بشم دلم نی نی خواست🙈🙈🙈🙈🙈🙈

من عاشق لگد زدناشونم دلم برای لگد زدنای گلنوش که تو دلم بود تنگ شد .

خوش به حالت حسابی لذت ببر که این دوران مثالش دیگه نیس

وای الای فداش بشم دلم نی نی خواست🙈🙈🙈🙈🙈🙈 من عاشق لگد زدناشونم دلم برای لگد زدنای گلنوش که تو د ...

به خدا وقتی لگد میزنه انقدرررررررر قربون صدقه اش میرم شوهرم میگه لگد میخوری خوشحالی؟😂😂

منم میگم تو جای من نیستی بدونی چه لذتی داره

2714
شما اصفهانی هستین😍😍😍😍😍😍 منم اصفهانیم 

نه من ترکم دوستم اصفهانی بود انقد خوشگل حرف میزد صبا دوساعت باهم میرفتیم پیاده روی البته اونموقع لاغر بودم

به خدا وقتی لگد میزنه انقدرررررررر قربون صدقه اش میرم شوهرم میگه لگد میخوری خوشحالی؟😂😂 منم میگم ت ...

دقیقا مثل من خیلی خیلی شیرینه دیگه دلمو اب نکن وگرنه همین امشب میرم تو کارش فردا حامله بشم میگم مائده از راه بدرم کرد😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

آقا اونایی که منو یادشونه من کم کیون داشتم قبل رژیم و تو رژیم الان شکمم داره میاد جلو کیونم بیشتر ز ...

حالا ماهای آخر مث باد کنک میشه آدم😍دستو پا یکم ورم میکنه

2706