2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804945 بازدید | 290067 پست
سلام خوشگلا 🤗 کاهش وزناتون مبارک😍 منم هفته ی پیش ۶۵.۶ بودم الان ۶۳.۶ شدم. هوررراا💪💪💪💪

👏👏👏

افرین

توی ۱ هفته،، ۲ کیلووو کم کردی ،،، معلومه خیلییی رعایت کردی👍

اینجوری پیش بری ، زودی به وزن ایده الت میرسی👍

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

👏👏👏 افرین توی ۱ هفته،، ۲ کیلووو کم کردی ،،، معلومه خیلییی رعایت کردی👍 اینجوری پیش بری ، زودی ...

ای بابا خواهر بدنم این چربیا رو چسبیده ول نمیکنه😁😁😁

پدرم دراومد که کم شد💪💪💪

دوستان تاپیک در جریانند.😂😂

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
ای بابا خواهر بدنم این چربیا رو چسبیده ول نمیکنه😁😁😁 پدرم دراومد که کم شد💪💪💪 دوستان تاپیک در ...

من که هفته ای در حد۱ کیلو کم کنم ، کلاهمو میندازم بالا

چه برسه از ۱ کیلو بیشتر کم کنم، فکر کنم بال در بیارم، خودم برم هواا🤤

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728

حانوما بیایید گزارش بدید از کاهشاتون

اول صبحی انرژی بگیریم🥳💪

سلام و صب بخیر به همه جیگرااااا 

من پریودم و این هفته وزن نمیکنم

کاهش وزن همتون مبارک 

👌👌👌👌

2738
سلام سلام،،،،،اما وزن من،،،،۲ کیلو کاهش😝😝😝😝دل همه بسوزهههههههه😁😁😁شدم ۷۰

🤤🤤🤤

دل که هیچی، دهنم اب افتاد.

باریک الله 💪💪💪

توی ۱ هفته یا ۲ هفته؟؟؟

سلام خانما من امروز وزن کردم شدم ۹۸ بااینکه نتونستم فست بگیرم غیراز پیاده روی هم ورزش دیگه ای انجام ...

سلام عزیزم نه چرا الکی باشه😊😊😊😊

شکر خدا کم کردی دیگه😀😀😀😀

همینجوری ادامه بده افررین💃💃💃💃💃💃

❤👬❤
سلام سلام،،،،،اما وزن من،،،،۲ کیلو کاهش😝😝😝😝دل همه بسوزهههههههه😁😁😁شدم ۷۰

😭😭😭😭😭😭😭😭 دل من سوخت......

آفرین دیانا جونم   ان شاالله زودتر به وزن دلخواهت برسی😍😍😍😍

❤👬❤
2706