2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست
جیگرطلابسیارهم عالی بود،فقط مصرف همزمان،کشمش وتوت وخرما قندبالایی داره،فک کنم بایدبه حداقل برسونی،با ...

فدات مهربونم😊داخل مانکن که میزنم تحلیل بشقابم کربوهیدرات رو مناسب زده ،چون میگن تو هررژیمی فرد البته بستگی به قدووزن و...داره من یادم نیست تو چه برنامه ای زدم وقتی مشخصاتو وارد کردم میزان ۷۰گرم کربو رو مجاز زدبرای همین من همیشه با 7۰ میشه یا کمتر ولی بیشتر نمیشه😊

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
شهرزاد گوشیش خرابه نیکی نمیدونم فک کنم کاری براش پیش اومده ماعده بخاطر نی نی کمتر میاد مریم جون دید ...

اخی چ غمناک😢

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سیلوووووووم

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
ما تبریزی ها میگیم خشیل شما کجایی هستی عزیزم؟؟؟؟

اهر 😊

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
2720

تحقیقات نشان داده که بدون مصرف آب و مایعات در طول روز، ورزشکاران قادرند با شدت کمتری تمرین کنند پس قاعدتا کمی میزان وزنه های تمرینی کسانی که روزه می گیرند کاهش پیدا می کند. .

🔷علاوه براین، به دلیل ریسک بالای دهیدراته شدن بدن توصیه می شود حجم تمرین یا میزان ست های تمرینی خود را تا ۲۵ درصد کاهش دهید مثلا اگر قبل از ماه رمضان عضله ای را ۱۲ ست تمرین می دادید در این ماه ست های تمرین خود را به ۹ ست کاهش دهید.

( البته اگه ورزشتون رو در طول روز انجام میدید اگه در فاصله ی افطار تا سحر انجام میدید طبق برنامه ی قبلتون باشید .

👈تحقیقات نشان داده میزان کالری دریافتی و درصد درشت مغذی ها(میزان پروتئین، کربوهیدرات ها  و ..) بسیار مهم تر از زمان مصرف وعده های غذایی در طول روز است، پس به شرط مصرف پروتئین کافی می توانید تناسب اندام خود را در این ماه تا حدود زیادی حفظ کنید.

.

همچنین به دلیل ساعت های بالای روزه داری باید مصرف آب و مایعات را از افطار تا سحر جبران کنید.

.

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

هنوز هیچی نسوخوندم خخخخخ

الانم میرم کلاس نقاشی

برگشتنی دنبل میارم

ایشالا امشب تربچه رو میزارم جلوم فرمش میدم خخخخخ

@شادلین9462   @radvin_70   @ارشیدامممممم   👆👆👆پست برنامه غذاییم گذاشت‍م😍😍

سلام هستی جون خیلی خوب بود 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

عزیزم فکر کنم 250 کالری مونده هنوز ,به نظرم با میوه مثل سیب هندوانه. کیوی هر کدوم 100 گرم بخوری بازم جا داری که با مغز ها کالریت رو ببندی 

راستی تخم مرغت رو میتونی بپزی هم سالم تره هم کالریش کمتره 

ببخشید اگه دخالت کردم  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
2714

من برم حاضر شممممم

دوچتون دالممممم

تحقیقات نشان داده که بدون مصرف آب و مایعات در طول روز، ورزشکاران قادرند با شدت کمتری تمرین کنند پس ق ...

سلام الهه جون خوبی ؟عزیزم من قرص اهن فروس سولفات میخورم. نمیدونم توی ماه رمضون کی بخورم ؟؟؟؟شما میدونی ؟؟؟

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
سلام عزیزدلم .اخه میدونی من دیگه رفتم برای اقدام به بارداری موهامم به شدت شروع کرد رییختن گفتم شاید ...

عزیزم زینک و‌مولتی ویتامین بخور 

ممکنه شامپو یا ماسک موهات رو عوض کنی بهتر بشه  اصلا کربوهیدرات ها رو حذف نکن برنج یا سبوس برنج رو حتما دوتا یه وعده در هفته رو بخور

ولی بنظرم بری پیش دکتر پوست بهتره 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام بامدادجان.عزیزم من همون مامان دوران شیردهی هستم با وزن ۶۹.۸۰۰ که بهم گفتید ۱۳۰۰ تا بخور +۲۰۰ کا ...

سلام عزیزم این هفته با همین مقدار ۱۵۰۰ بگیر ورزش و همه چیز رو‌کاملا رعایت کن اگه کاهش نداشتی یک هفته شوک بگیر بعد با کالری مناسب دوباره شروع کن 

اره منم بی حال بودم بعد همش شوهرم و پسرم پاچشو میگیرفتم😐😁شوهرم دیشب کادو تولد ی گل رز ا این تو ویت ...

مبارکت باشه عزیزم 😘😘😘😘😘

سلام الهه جون خوبی ؟عزیزم من قرص اهن فروس سولفات میخورم. نمیدونم توی ماه رمضون کی بخورم ؟؟؟؟شما میدو ...

سلام عزیزم 😘😘

اگه ناشتا میخوردی قبل افطار بخور اگه بین غذا میخوردی تو سحری بخور یا وسط افطار 

2706