2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804945 بازدید | 290067 پست
نون جو نیس؟؟؟

نمیدونم  

خدایا منم دلم میخواد مامان شم!!!  خسته شدم از تنهایی از این همه بغض از خبر حاملگیه دیگرانو شنیدن و یواشکی اشک ریختن  نمیشه دلت برام بسوزه؟؟به ما هم بچه بدی؟!بخدا اگه بدی کتکش نمیزنم باهاش مهربونم قدرشو میدونم بهش میگم تو رو خدا بمن داده بعده۴سال!بهش میگم معجزه کوچولوی خدااا...تا این موضوع رو نوشتم بغضم ترکید...لطفا دعام کنین

سلام. دوستای عزیزم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷🌷🌷

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من یه شرح حال میدم لطفا اگه حوصله تون کشید بخونید و راهنماییم کنین

قدم155 هست قبل زایمان60 کیلو بودم 5سال پیش,زایمان کردم70 کیلو شدم تو شیردهی همین وزن موندم بعدش رژیم های ناجوری گرفتم شدم57 کیلو بعدش دوبار باردار شدم و سقطهای ناجوری داشتم با خونریزی های طولانی و وحشتناک از پارسال تا الان22کیلو اضافه کردم

کم خونی گرفتم ریزش مو دارم و طبعم به شدت سرد شده متابولیسم بدنم خیلی پایینه

صورتم لاغر و بی حاله و چربی تو پهلوها و رونهام جمع شده

حالا با این همه اضافه وزن چکار کنم با این شرایط

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
من یه شرح حال میدم لطفا اگه حوصله تون کشید بخونید و راهنماییم کنین قدم155 هست قبل زایمان60 کیلو بود ...

متابولیسم بدنت رو ببر بالا عزیزم با خوردن دمنوش های دارچین، زنجفیل، یا ریختن آبلیمو یا سرکه سیب توی آب وخوردنش

یا اضافه کردن فلفل قرمز به غذاهات

ورزش کن. پیاده روی. چالشها رو انجام بده مخصوصا اونا که تمرکزش روی پهلو و ران پاهست

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
2728

سلامممم منم میخام وزن کم کنم اما متاسفانه اصلا اراده ندارم موقعی گ عصبی میشم زیاد میخورم قدم ۱۶۰وزنم ۶۳محاسبه کردم دیدم ده کیلو اضافه وزن دارم کلا پهلو اوردم وشکم دارم کلا یه وضعی هست راستی نمیتونم ورزش کنم حالا راهکاربدین من چطور ده کیلو کم کنم در ضمن کم کاری تیروئیدم دارم ممنون کسی راهنماییم کنه 

بنی ادم بنی عادتن ☹
2738

یه آش پختم خیلی مقوی و ساده و سالم

گندم خام یه پیمانه عدس یه پیمانه

لوبیا قرمز و نخود هرکدام نیم پیمانه

شب همه رو تو آب گذاشتم تا صبح که نفخ نداشته باشه

گذاشتم پختن کامل و تا حدی نرم شد که لعابدار بشه بعد سبزی آش بهش اضافه کردم 

نمک و فلفل و زردچوبه زدم 

میشه سیر هم خورد کنین توش یا تفت بدین بعد اضافه کنین

به نظرم که خیلی خوشمزه اس و چاق هم نمیکنه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
سلامممم منم میخام وزن کم کنم اما متاسفانه اصلا اراده ندارم موقعی گ عصبی میشم زیاد میخورم قدم ۱۶۰وزنم ...

سلام عزیزم صفحه اولو بخون هرروز بیا اینجا گزارش بده و از تجربه بچه ها استفاده کن درمورد تیروئید هم نمیدونم

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 

سلام دوباره به همه دوستای گلم🌹🌹🌹🌹

چه خبرا چی کارا میکنین😊😊

امیدوارم همه لحظاتتون غرق در شادی و خوشحالی باشه ودرکنارش تن سالم انشالله🙏🙏

برنامه غذایی من برای افطار تا شام 🍴🍴🍴

یک لیوان شیر+خرما ⏪⏪لحظه افطار

یک لیوان شیر+دارچین⏪⏪قبل خواب

۲۰۰کالری👆👆👆

میانوعده از افطار تا شام👇👇

کشمش+نخودچی+توت خشک⏪⏪۱۸۲کالری

شام 👇👇

نان سنگگ ماشینی

تخم مرغ+گوجه+روغن⏪⏪⏪۲۵۳کالری

سحری هم که دیشب خوردم ساعتای سه صبح⏪⏪۳۱۰کالری

جمع کالری کل⏪⏪⏪۹۴۵

کالری مجاز⏪⏪۱۱۹۵

بقیش هم با یه چیز کالری بالا پر میکنم ولی حجم کم😍😍😍😋😋

@سارابانووووو   @marri__21   @عروسترکم   @دیانا24    

@ashoojooni    

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
سلام دوباره به همه دوستای گلم🌹🌹🌹🌹 چه خبرا چی کارا میکنین😊😊 امیدوارم همه لحظاتتون غرق در شادی ...

افرین عزیزم عالیه روزت قبول❤❤❤❤

منکه تا الان ۶۰۰ کالری خوردم ورزشم هنوز هیچ کاری نکردم

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
2706