2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست
انگیزه#  

عزیزمممم

براشون دعا کردم. فضولی نباشه دوست نداشتی جواب نده

مشکلشون چی هست مگه؟

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
خب میبینم که همه داریم روز جمعه ای میترکونین  آفرین به همتون آذر جون میبینم که شبی رامین جون ...

😀😀😀😀😀

جمعه ها رو فرم دهی کار میکنم خخخخ

مصاذف شده با اومدن شوشو

خوش به سعادتش

فقط حیییییف پریود شدم

😈😈😈😈

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها چطورید ؟

کیا رو برنامه هستن و ورزششون هم منظمه ؟ 

کیا مشکل دارن و سوال براشون پیش اومده امروز هستم میتونید اگه سوالی دارید بپرسید 

من این چند وقته خیلی نتونستم بیام همش هم استرس تشکیل قلب نی نی رو داشتم و میترسیدم خیلی سمت گوشی برم دیروز رفتم سونو و خدارو شکر همه چیز خوب بود 😍

یه پست هم برای ماه رمضان مینویسم و میزارم تو امضام لطفا هر کی سوال داشت در موردش بگید امضامو بخونه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2720

رژیم در ماه رمضان 

در ماه رمضان هم باید همون سه وعده ی اصلی رو میل کنید و میانوعده ها رو میتونید در فاصله ی افطار تا سحر مصرف کنید یا همه رو در وعده ی افطار 

ترتیبش به اینصورته که 

در وعده ی سحر باید ناهارتون رو بخورید یعنی هر غذایی همیشه برای ناهار میخوردید رو در وعده ی سحری میل کنید 

در وعده ی افطار باید صبحانتون رو میل کنید میتونید میانوعده ها رو هم همون افطار بخورید یا میتونید بزارید در فاصله ی بین افطار تا سحر بخورید 

و وعده ی شام رو هم که همون شام بخورید 

در فاصله ی افطار تا سحر حتما حتما آب زیاااااااد بنوشید چون در ماه رمضان بخاطر کم نوشیدن آب ممکنه کاهشتون کم باشه 

تخم شربتی حتما تو آب بریزید مخصوصا تو وعده ی سحری که توی طول روز تشنه نشید 

از خوردن غذاهای چررب خودداری کنید 

ورزشتون رو میتونید اول روز که هنوز انرژی دارید انجام بدید یا اگه خیلی بی حال میشید بزارید تو فاصله ی افطار تا سحر 

حتما خواب خوبی داشته باشید 

موفق باشید ♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام بچه ها چطورید ؟ کیا رو برنامه هستن و ورزششون هم منظمه ؟  کیا مشکل دارن و سوال براشون پیش ...

سلام الهه جان

خوبی

خیلی خوشحال شدم برای تشکیل قلب نی نیت😍

برای منم دعا کن شاید مامان شدم

خیلی خوشحالم برات

❤️❤️❤️❤️

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
رژیم در ماه رمضان  در ماه رمضان هم باید همون سه وعده ی اصلی رو میل کنید و میانوعده ها رو میتون ...

مرسی عزیزم

الهه یه سوال

من یه مدت چالش‌های اینستا رو چک میکردم خوندم که میزان کالری فست برای وزنه‌ای مختلف فرق داره

نظر شما چیه عزیزم

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
2714
سلام الهه جان خوبی خیلی خوشحال شدم برای تشکیل قلب نی نیت😍 برای منم دعا کن شاید مامان شدم خیلی خ ...

سلام عزیزم ممنون گلم 😘😘😘😘😘♥️

ایشالا خیلیییی زود مامان بشی عزیزم 

من  چله زیارت عاشورا رو شروع کرده بودم که فهمیدم مامان شدم بخون ایشالا نتیجه بگیری 

بچه ها من گندم پوست کنده تو خونه داشتم دارم پاکش میکنم که بشورم وبزارم خشک شه بعد یکم آسیابش کنم بشه بلغور وبه جای برنج بپزم بخورم😍😋😍😋یه جاخوندم چون سبوسش بالاست وفیبرش بالاست صاف کننده شکمه😍😍

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
مرسی عزیزم الهه یه سوال من یه مدت چالش‌های اینستا رو چک میکردم خوندم که میزان کالری فست برای وزنه‌ ...

نه گلم تو رژیمی مثل پنج دو فقط برای خانمها و آقایان کالری متفاوته ولی برای همه ی وزن ها زیر ۵۰۰ برای خانمها و زیر ۶۰۰ برای آقایونه 

شاید اون برای یسری رژیمهای دیگه مثل کتو باشه 

عزیزمممم براشون دعا کردم. فضولی نباشه دوست نداشتی جواب نده  مشکلشون چی هست مگه؟

بعد از فوت بابام افسردگی ومشکل قلبی داره آخه فقط ۱۳سالشه😞😞

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
بچه ها محدثه خیلی وقته که دیگه تاپیک نمیاد...  تاپیک شهرزادم نمیرفت. فقط تو اون تاپیک یه دونه ...

چیشده ؟؟؟

رژیم در ماه رمضان  در ماه رمضان هم باید همون سه وعده ی اصلی رو میل کنید و میانوعده ها رو میتون ...

سلام الهه جون😍انشالله صحیح وسالم بیاد بغلت😍😍😍❤❤

بابت رژیم رمضان ممنون🌹🌹

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
سلام الهه جون😍انشالله صحیح وسالم بیاد بغلت😍😍😍❤❤ بابت رژیم رمضان ممنون🌹🌹

سلام عزیزم ممنون گلم 😘😘😘😘

🌹🌹🌹

2706