2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804969 بازدید | 290067 پست
عزیزم. من پیاز سرخ شده زیاد استفاده میکنم. توی ماه رمضون هم برای تزیین اش و توی خورشت ها استفاده میک ...

آفرین بهت

من که حوصلم نکیشه

بعد همیشه و موقع سرخ میکنم

البته من زیاد مهمون ندارم

نوش جونتون عزیزم

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍

بچه ها محدثه خیلی وقته که دیگه تاپیک نمیاد... 

تاپیک شهرزادم نمیرفت. فقط تو اون تاپیک یه دونه پست گذاشته و از تاپیک بامداد دفاع کرده....

لطفا زود قضاوت نکنید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

❤👬❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها یه سوال:

می خوام‌کشک‌بادمجان رژیمی درست کنم، ایا بادمجان داخل فر کباب کنم،بدمزه و‌خشک نمیشه!!!!

دفعه اولمه، قبلاسرخش میکردم‌که کلیییی روغن میگرفت به خودش!!

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728

من میخام برم چالش بادسنج

واااای تازه بازوهام به خودشون اومدن

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
بچه ها یه سوال: می خوام‌کشک‌بادمجان رژیمی درست کنم، ایا بادمجان داخل فر کباب کنم،بدمزه و‌خشک ن ...

من روش روغن زیتون اسپری میکنم روغن میزنم بعد با سیب زمینی وهویج وفلفل ودلمه وسیفیجات دیگه میزارم توفر خیلی خیشمزه میشه😋😋😋

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
بچه ها یه سوال: می خوام‌کشک‌بادمجان رژیمی درست کنم، ایا بادمجان داخل فر کباب کنم،بدمزه و‌خشک ن ...

بادمجون رو رو گاز کبابی کن حدود بیست دقیقه باشعله کم هرازگاهی هم یه چک کن که اگه زودتر کباب شده متوجه شی ،قبل از کباب کردن چندتا سوراخ کوچیک رو بادمجون ایجاد کن که خوب کبابی شن

بعد تو ماهیتابه نصف ق غ یا یه ق غ روغن بریز پیاز نگینی +سیر سرخ کن ادویه بزن بعد بادمجونا رو که کباب شدن وله کردی بریز داخلش وتفت بده حدود ده دقیقه بعدش کشک بریز وبزارخوب جابیوفته وروغن بندازه😊😊

هم رژیمیه هم کالری خیلی کمی داره هم شکم سیرکنه،من گاهی اوقات روزای فست درست میکنم،ولی من با نصف ق غ روغن میپزم 😍😍😍😍

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

سلام جیگرای خودم😘😘😘😘

صبحانه دو کف دستت نون بربری یه قاشق خامه صبحانه شد۱۷۳کالری

نیم ساعت با خواهرم رقصیدیم ومسخره بازی در آوردیم😍😍😍الانم میخوایم چالش بریم دوتایی 💑💑💑ولی اون اودش مانکنیه واسه خودشا بخاطر دل من میاد

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2738
سلام جیگرای خودم😘😘😘😘 صبحانه دو کف دستت نون بربری یه قاشق خامه صبحانه شد۱۷۳کالری نیم ساعت با خو ...

ای جاااان

خوش باشین

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

خب میبینم که همه داریم روز جمعه ای میترکونین 

آفرین به همتون

آذر جون میبینم که شبی رامین جون میخاد بیاد حسابی فعال شدیا روی بادسنج😁😁😝😝

منم چالش شکم رو از روی همون برنامه روز اولش رو کامل رفتم

الانم یه کم با پسرم بازی مردم بعدی یه کم بخابم که تا افطار انرژی داشته باشم❤️

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
2706