2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804967 بازدید | 290067 پست

الان میحام سه ست پونزده تایی اسکات با دمبل برم

سه ست هم پل که یه لنگت هواست میزنم ...

آقا یکی بیا اسم حرکات و بهم یاد بده آبرو ریزی نشه

😜😜😜😜

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

اگه بشه چالش سینه

خوب دیگه برم برناممو تموم کنم بیام

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان خوبين؟!براي كالري شماري ازچ نرم افزاري استفاده ميكنيد براي آيفون؟!

كرف داشتم پريد

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
بچه هاا لطفا این بحثا رو تمومش کنین خواهش میکنم اینجا اومدیم رژیم بگیریم و خوش هیکل بشیم اگه حس ...

سلام به همگی صبح جمعتون بخیر

بچها من اگه خدا بخواد بعد از ظهر عازم مشهد هستم شاید کمتر بیام تاپیک ولی تا حای که امکانش باشه میام و ورزشام انجام میدم 

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
2731
الان میحام سه ست پونزده تایی اسکات با دمبل برم سه ست هم پل که یه لنگت هواست میزنم ... آقا یکی بیا ...

ماشا الله خودت اوستای

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
سلام دوستان خوبين؟!براي كالري شماري ازچ نرم افزاري استفاده ميكنيد براي آيفون؟! كرف داشتم پريد

مانکن وبشقابم امتحان کن ولی فک کنم مانکن ج بده

یه چیز بگم شایدم توهم زدم دیشب با پشت که دراز میکشیدم حس میکردم کیونم نرم تر شده...انار گوشت اورده ...

بابا کیون خوشکله دمت گرم   

مانکن وبشقابم امتحان کن ولی فک کنم مانکن ج بده

مرسي عزيزممم اعصابم خورد شده ديگه كلي پيگيرشم هيچ نرمافزاري فعلا ج نداده امتحان كنم كاش مانكن ج بده

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2738

سلام دوستای گلم 🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘امیدوارم صبح جمعه خوبی داشته باشید 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
مرسي عزيزممم اعصابم خورد شده ديگه كلي پيگيرشم هيچ نرمافزاري فعلا ج نداده امتحان كنم كاش مانكن ج بده

اره امتحانش کن بعد خبرش بدی ببینم ج داده یا نه

سلام سلام گل دخترا،،، پاشيد بزنيد ب كوه وكمر دشت و دمن😍😍🤗🤗🤗امروز تولدمه😁😁شدم ٣٢ ساله🎉

عزیزم تولدت مبارک باشه 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

@asemani70    بیا لازمت داریم دوست خوبم 

@omolbanin    

@مامان_دانیال_وارمان    

سلام به همگی صبح جمعتون بخیر بچها من اگه خدا بخواد بعد از ظهر عازم مشهد هستم شاید کمتر بیام تاپیک و ...

التماس دعاااااا

خوش به سعادتت

👇👇👇

در بيمارستان ها وقت شام و ناهار ، غذاها خيلي متفاوت است .

به يك نفر سوپ، چلوكباب و دسر مي دهند

و به يك كسي فقط سوپ مي دهند

و به يك نفر حتي سوپ هم نمي دهند و می گويند كه فقط آب بخور

به يك كسي مي گويند كه حتی آب هم نخور

جالب است كه هيچ كدام

از اين بيماران اعتراض ندارند

زيرا آنها پذيرفته اند كه كسي كه اين تشخيص ها را داده است طبيب است

و آن كسی كه طبيب است حكيم است .

پس اگر خدا به يك كسی

كم داده يا زياد داده ،شما گله

و شكوه نكنيد كه چرا به او

بيشتر داده ای و به من كمتر داده ای

اين كارها روی حساب و حكمت است! ‎

🍃🍃🍃🍃‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

بچه هاا لطفا این بحثا رو تمومش کنین خواهش میکنم اینجا اومدیم رژیم بگیریم و خوش هیکل بشیم اگه حس ...

دمت گرم آذر جون

منم موافقم که دیگه بحث بچه ها تموم شه

ایشالا هر چی زودتر همه به اهدافشون برسن

ولی تجربه باشه برای اونایی که الان هستن که وقتی به هدف رسیدن بچه های جدید رو ول نکنن ایشالا

ووووووی آذر من هنوز اندام قبل و بعد جلو چشمامه

ایول بهت

خوش به حال رامین😝😁😍

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
2706