2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804967 بازدید | 290067 پست
نه عجله نداشته باش چندتا نکته یادت باشه اول تو کارای اصولی انجام بده ولی از خودت توقع بالا نداشته ب ...

ممنونم عزیز دلم ک راهنماییم میکنی.ایشالله ک اول ب هدف اولم میریم۷۰ ک بهش نزدیکم.دوم هم۶۰...اگه خداجون بخواد خودمم همت کنم ک میکنم اخرین هدف نهاییم۵۵

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
سلام خوشکلا من نشستم که اذان بگه از صبح ایشالا روزه بگیرم برای شوهرم و پسرم الویه د ست کردم خودم ...

موفق باشی      

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیز دلم ک راهنماییم میکنی.ایشالله ک اول ب هدف اولم میریم۷۰ ک بهش نزدیکم.دوم هم۶۰...اگه خداجو ...

خواهش میکنم انشا الله 

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
عزیزم بنظر شخص من هیچکدوم از بچه ها قصدو غرضی نداشتن رفتنشون هم یجورایی کمک بخودشون بوده تو راه رژیم ...

عزيزم اتفاقا خودتون ك بيشتر فست و اينا ب فنا ميداديد تا ماها؟؟؟؟؟ مادر كجا بوده؟؟ ما ب عنوان دوست و همدلي و اينا با هم صحبت ميكرديم و مشكلاتمون رو ميگفتيم،،اصلا رژيم گروهي يعني چي؟؟؟؟؟؟؟

2728
سلام دیانااا جون خوبی عزیزم.راستی بابت چالش های لاغری ک بهم معرفی کردی ممنونم خانمی.خیلی خیلی عاااال ...

سلام عزيز دلم اين چ حرفيه؟؟؟ نوش جون بدنت😍😍كمترين كاري ك واسه هم ميتونيم انجام بديم👏🏻👏🏻ايشالا زودي ب هدفت برسي

سلام صبح آدینتون بخیر🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌴🌴🌴

ناشتا⏪⏪عسل وخاکشیروآب ولرم

ناهار دژزی میخوام بخورم شبم همین😍😍😍😍باسبزی فراوان وسه کف دست نون سنگگ

میانوعده،میوه+خرما

فعلا بای

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2738
سلام سلام گل دخترا،،، پاشيد بزنيد ب كوه وكمر دشت و دمن😍😍🤗🤗🤗امروز تولدمه😁😁شدم ٣٢ ساله🎉

ایولا دختر اردیبهشتی 

تفلدت مبارک       

بیا شمعا رو فوت کن تا صد سال زنده باشی   

@yas27     نگارجون نمیدونم چی برام نوشته بودی که پاک کردی .عزیزم قضاوت زودهنگام خوبم نیس ...

سلام عزیزم..... اگه دقت کنی من پستمو پاک کردم فقط به همین علت که قضاوت نکرده باشم. 

چیز خاصی تو پستم نگفته بودم فقط گفتم بی معرفت نباشید و بامداد و تو این شرایط تنها نذارید. 

بعد که فکر کردم دیدم اگه لازم باشه بامداد خودش ازتون میخواست که به تاپیک سر بزنید. به همین خاطر پستمو پاک کردم.‌

امیدوارم که مشکلاتت به بهترین شکل حل بشه😙😙😙🌹🌹🌹🌹🌹🌹

❤👬❤
عزيزم اتفاقا خودتون ك بيشتر فست و اينا ب فنا ميداديد تا ماها؟؟؟؟؟ مادر كجا بوده؟؟ ما ب عنوان دوست و ...

ماها فست بباد میدادیم؟ من ؟مریم؟نیکی ؟بهار؟شهرزاد؟جل الخالق

عزیزم من گفتم بودن ما اینجا بضررتون بود که خدارو شکر با رفتنمون همه چی خیلی اوکی شد اگه دقت کنی چندتا از بچه ها خیلی ارادشون بیشتر شد. گلم شما هم داری رژیمتو خوب پیش میری پس بدون طرف صحبت من شما نیست و نبوده پس لزومی نیست جواب پست منو هم با بی احترامی بدید 

@ashoojooni   عزیزم چهار کیلو رو با من بودی با هستی؟؟😆😆😆😆😆😆

با تو بودم عچقمممم

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

بچه هاا

لطفا این بحثا رو تمومش کنین

خواهش میکنم

اینجا اومدیم رژیم بگیریم و خوش هیکل بشیم

اگه حس میکنی تاپیک بامداد جون با همین بچه هایی که کامنت میزارن بهت انرژی میده و برا رسیدن به هدفت کافیه پس دیگه بودن و رفتن و .... اینا براتون مهم نباشه....

راستش تاپیک بامداد برام یه حس خاصی داره

یه نوع تقدس 

خیلی بهش وابستم

یه جورایی ناراحت میشم وقتی میبینم دلخوری توش هست

ما قراره مانکن شیم

یه جوری که همه حسرت انداممون و بخورن

و نتونن که نگن

پس پیش به سوی خوش هیکلی

من تازه میخام برم ست اول اسکات و پل

اسکات امروز رو با دمبل میزنم

خونه مامانم داریم دوتا دوکیلو

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

یه چیز بگم

شایدم توهم زدم

دیشب با پشت که دراز میکشیدم حس میکردم کیونم نرم تر شده...انار گوشت اورده...انکار که رو یه چیز اضافه دراز میکشیدم خخخخخخ

شایدم چون جای خوابم عوض شده بود و تو رخت خواب بودم حس میکردم اینجوریه

در کل حس باحالیه

رامین بیا که داره خوش بحالت میشه خخخخ

2706