2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804881 بازدید | 290067 پست
خوبه ‌ . عالیه فقط میزان کربوهیدرات و چربی مضر رو در نظر داشته باش

باشه عزیزم 😚😚😚

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹

وای عزیزم درکت میکنم خیلی سخته .انشالله که حامله نیستی...😕😕😕😕

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من میام پستهارو کم و بیش می خونم خیلی سریع جلو میره ولی دوست دارم بخونم مطالب مفیدو یاد بگیرم از تجربه دوستان استفاده کنم

سوال دارم هرکی میدونه ج بده ممنون میشم

ماه رمضان چه جوری وعده هامو تنظیم کنم که هم استپ نشم هم حسابی کاهش داشته باشم

حتما ورزشم کم میشه   شاید 1000تا طناب و پروانه بشه انجام داد و  هفته ای3بار پیاده روی

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
2728

سلام منم میخوام هرر ز گزارش برم همیشه میخونمتون ولی گزارش نمیدم

صبح ناشتا نصف قاشق غذا خوری عسل +آبلیمو وآب ولرم

نهارم یه نوع اش با سبزی محلی  بدون روغن ولی اخرش کشک پاستوریزه قاطیش کردم  

چای اویشن

💗تاپیک بامداد خمار 💗وزن الان ۷۵🤷‍♀️
عزیزم جز همون روزای اول که خیلی اذیت میشدم و اومدم اینجا گفتم دیگه خم به ابرو نیاوردم حتی یه بار هم ...

عزیزم میدونم خیلی سخته ولی این سختی ها بعد چند ماه میشه شیرینی 

وقتی نازگل رو بغل کنی تموم دردات یادت میره بهترین لحظه دنیاست اون موقع 

از حرف دیگران ناراحت نشو اونا شرایط تو رو نمیدونن فقط مقاوم باش و  به نازگلت فکر کن 😘😘😘😘😘

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹

نگار حالا که مطمئن نیستی چرا اینقدر غصه میخوری صبر کن دو روز دیگه برو آزمایش  بده انشاالله که باردار نیستی

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
عزیزم میدونم خیلی سخته ولی این سختی ها بعد چند ماه میشه شیرینی   وقتی نازگل رو بغل کنی تم ...

همین الانشم وقتی تکون میخوره دردام یادم میره😍😍😍

ولی مگه روزا میگذره؟ 😒😒😒

تازه 4 ماه گذشت

5ماه دیگه موند

من از شنبه  که دیدمش  تا الان دلم براش تنگ شده😂😂😂

همین الانشم وقتی تکون میخوره دردام یادم میره😍😍😍 ولی مگه روزا میگذره؟ 😒😒😒 تازه 4 ماه گذشت 5م ...

مائده بخدا سریع میگذره از تک تک لحظه هات لذت ببر اینقدر زود میگذره که نگو 

بعدا دلت برای این روزا تنگ میشه 🌺🌺🌺🌺🌺🌺مطمئن باش 

@شهرزاد93   کجایی عزیزم ؟؟؟؟؟از صبح نبودی😳😳😳😳😳😳

حالا الان هیچ حرفی نزن صبر کن ببین دو روز دیگه چی میشه پیش پیش تصمیم نگیر

سلام بهار خوبی؟؟؟؟🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋

سلام خوبی؟  من بیام تو شکمت شنا کنم؟ 😂😂😂😂

سلام مائده جون اره بخدا تازه غیر از ۸تا آب دو تا هم آب ولرم با سرکه سیب و تخم چیا خوردم و دو ایوانم قهوه با آب ولرم خوردم🤣🤣🤣🤣🤣

2706