2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804934 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها من ۵۸ کیلو شدم. باید برسم به ۵۵. ولی کالری مجازمو که محاسبه میکنم میشه زیر ۱۲۰۰. همه هم میگن زیر ۱۲۰۰ کالری اصلا نباید بخوری. بنظرتون چکار کنم؟

وزن اولیه۶۵وزن فعلی۵۷هدف۵۵(شروع رژیم یک اسفند۹۷)
2738

وااااای بچه ها😭😭😭😭😭😭

بگین چی شد😭😭😭😭😭

گودزیلا

گودزیلااااای زیبا و دیونم رفت😭😭😭😭😭😭😭😭

رفت الان ماموریت شاید تا ی ماه نیاد

چ خاکی توسرم بریزم😢

بدون داد و بیداداش دیگ خابم نمیبره😂😂😂😂

ولی از الان دلم تنگ شد😟😢😟😟😟

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

خوبه باز صفه ی ۶۵۵۰ هم رنده🤔

😃😃😃

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
وااااای بچه ها😭😭😭😭😭😭 بگین چی شد😭😭😭😭😭 گودزیلا گودزیلااااای زیبا و دیونم ...

ایشالا که سلامت برگرده...

وای اسی پولیکلا خدا نکشتت

فک کردم چی شده

خوبه تو این دوره زمونه زندگی میکنی

به زیبای دیوونت بگو ایمو و تلـگرام هم هست

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
بله دقیقا لاغری در بارداری منم تاثیرگذار که چه عرض کنم،کلا همه چی زیر سرش بود😤وگرنه سر پسرم نزدیک ی ...

عزیزم تو 11 هفته دیگه زایمانته 

هنوز باهاش کنار نیومدی؟ 

خب خدا خواسته جبران سختیات برای بچه اول بشه یهو بی خبر معجزه شو کاشته تو دلت

مگه بده؟

منم از خدامه سر بچه دوم اینجوری سوپرایز بشم از طرف خدا

بعدشم واااااااقعا خداروشکر کن،جلی من بودی چی کار میکردی؟ 

الان سومین ماهیه که دارم آمپول میزنم برای فسقل تو شکمم اونم هرروز و تا هفته 36 هم ادامه داره این آمپول زدنا

ولی بازم میگم فدای سلامتیش، فدای یه تار موهاش

اگه عکس از کبودی دستم بفرستم واقعاااا از ته دلت داد میزتی و میگی خدایا شکرت

2706