2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804881 بازدید | 290067 پست
منو ماهگل جون روزه میگیریم من این هفترو کامل میخام روزه بگیرم

من از فردا میگیرم ببینم میتونم یا نه 

بدنم زود ضعف میکنه

میترسم الان همش بگیرم یهو ماه رمضون کم بیارم

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍

[QUOTE=87565651]سلام عزیزم خوبی؟  مرسیییییی عزیزم کل نی نی سایت میدونستن که من له له میزنم واسه بچه دار شدن ...[/QUOT]

عزیزدلممممممم.نمیدونستم نی نی میخوای قربونت بشم،خداروشکرررر،خیلی خوشحال شدم خوشگلم😍😍😍😍انشاالله صحیح و سالم و بی دغدغه بغلش کنی عزیزم😍😍😍

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از فردا میگیرم ببینم میتونم یا نه  بدنم زود ضعف میکنه میترسم الان همش بگیرم یهو ماه رمضون ...

منم این هفترو میگیرم برا اینکه وزنم خوب کم بشه دوباره انگیزه بگیرم

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
2728
منم این هفترو میگیرم برا اینکه وزنم خوب کم بشه دوباره انگیزه بگیرم

ایشالا خوب کم میکنی عزیزم

من ساعت بذارم برای یه ربع به 5 بیدار شم اب بخورم نماز بخونم بخابم

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
خیلی ممنون عزیزم انشالله تو هج گل دخترتو سالم بغل بگیری

ممنونم مهربون😍

راستی چند کیلو شدی باردار شدی؟؟

همین لاغری باعث شد باردار شی؟؟یا در حال درمان بودی؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
ایشالا خوب کم میکنی عزیزم من ساعت بذارم برای یه ربع به 5 بیدار شم اب بخورم نماز بخونم بخابم

قبولت باشه عزیزم من چیزی نمیخورم سحریا معدم ترش میکنه و اذیت میشم

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
ممنونم مهربون😍 راستی چند کیلو شدی باردار شدی؟؟ همین لاغری باعث شد باردار شی؟؟یا در حال درمان بودی ...

من وقتی باردار شدم 65.500 بودم

الانم حول و هوش 66 یا 66.200 ام

من دنبال دوا درمون بودم، منتظر بودم که پریود شم برم تو سیکل درمانی مرکز ناباروری رویان که در کمال ناباوری دیدم باردارم

بارداری من معجزه خدا بود😍😍😍🤗🤗

لاغری خب خیلی تاثیر داشت چون من با لاغری تنبلی تخمدانم درمان شد

سلااام

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

پیشاپیش روزه تون قبول

😊😊😊

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
من وقتی باردار شدم 65.500 بودم الانم حول و هوش 66 یا 66.200 ام من دنبال دوا درمون بودم، منتظر بودم ...

بله دقیقا لاغری در بارداری منم تاثیرگذار که چه عرض کنم،کلا همه چی زیر سرش بود😤وگرنه سر پسرم نزدیک یکسال و نیم اقدام بودم،الان بابد تو جلوگیری بشه آخه😖چی بگم خدایا شکرت😕

2706