2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804967 بازدید | 290067 پست
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 والا بوخودا🤣🤣 یه زن گرفته واس‌ ماک🤣🤣🤣میگه تا دیدش‌ شروع کرد.....🤣🤣 ولی نمیت ...

وای نیکی پخش شدم لعنت بهت🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 والا بوخودا🤣🤣 یه زن گرفته واس‌ ماک🤣🤣🤣میگه تا دیدش‌ شروع کرد.....🤣🤣 ولی نمیت ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣نعلتی رودم درومد😝😝😝😝

اوف چه دافی بوده دختره🤣🤣🤣🤣🤣

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

منم داداشم سگ داره من انقد شومبولشو دیدم😃😃😃

هر دفعه که دیدم آماده اس😄

❤👬❤
2731
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣گفتم واسه خواهر برادری چیزی🤣🤣🤣 منم سگ دوس😋😋 یادمه گفتی دنبال زن میگرده اخرش ...

🤣🤣🤣آره بلاخره‌ عروس خانوم رو آورد تو لونه🤣🤣

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅 منم داداشم سگ داره من انقد شومبولشو دیدم😃😃😃 هر دفعه که دیدم آماده ...

چشمت روشن بد چیزی ندیدی🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅 منم داداشم سگ داره من انقد شومبولشو دیدم😃😃😃 هر دفعه که دیدم آماده ...

😝😝😝😝😝😝😝😝تو لوحت

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2738
🤣🤣🤣آره بلاخره‌ عروس خانوم رو آورد تو لونه🤣🤣

اسفند دونه دونه عروس اومد ب لونه دوماد براش هلاکه خود عروس اینو میدونه🕺🕺🕺🕺🕺🕺🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣نعلتی رودم درومد😝😝😝😝 اوف چه دافی بوده دختره🤣🤣🤣🤣🤣

😆😆😆😆😆😆😆😆😆بهش میگم جلو تو از اون کارا کردن میگه نههههه 🤣🤣گفت روتو اون ور کن من کارمو کنم‌ 😂😂😂. میگه مگه ولش‌ میکرد🤣🤣گفتم بیا نگاشون نکن راحت باشن

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
2706