2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست
جواب نداد حلقه

نه😑😑😑

ناز داره خخخخ

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
فدات شم عزیزممم والا بدون دشوری رفتن وزن کردم دیگه 69.2  دویست گرم کاهش😊 خداوشکر

عالی 😍موفق باشی عزیزم ،یکشنبه دیگه میترکونیم

من که برنامه ورزشم  وغذام رو سفت وسختش میکنم از فردا

یک ساعت پیاده روی صبح،یکساعت شب💪💪💪

چالش شکم وران دوبارصبح،دوبارعصر💪💪💪💪

کاهش برنج به حداکثردوباردرهفته😍

خوردن نون وبرنج شب ممنوع🚫🚫🚫

صبحانه حتما لبنیات وپروتیین ومیوه باشه

ناهار پروتیین وفیبر زیاد ،نون خیلی کم 

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عالی 😍موفق باشی عزیزم ،یکشنبه دیگه میترکونیم من که برنامه ورزشم  وغذام رو سفت وسختش میکنم از ...

عااالیه

منم باید به خودم سخت بگیرمممم

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

منم تازه شروع کردم به رژیم گرفتن با برنامه کرفس و در هفته روزی 3_4بار حتما ورزش میکنم(طناب زدن ،رقصیدن ، پیاده روی) رو انجام میدم. من2هفته اس شروع کردم، میخوام از وزن67به57برسم و مثل قبل خوش استایل بشم😍

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2720
دلم همون روزا رو میخاد ک انقد مصمم بودم انقد با اشتیاق دنبال میکردم الان خستم☹☹☹😭😭😭وای چالشارو دو ...

😂😂😂😂خسته شدی‌ انگیزت کم شده‌ 

ورزش هات رو عوض کن. نزار ول کنی حیفه ‌ وزنی که کم کردی به سرعت بر میگرده ها

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

سلاام بچه ها روزتون بخیرررر💟

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
2714
سلاام بچه ها روزتون بخیرررر💟

سلام خانوم دکتررر

سلام خانوم دکتررر

فدات شم😆😍

خووبی آذرجون ؟بابت کاهشت تبریک میگم

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
 برای ناهار سه تا تخم مرغ +دوتاگوجه+یه قارچ بدون روغن درست کنم بخورم +یه عالمه کاهو😋😋😋😋 تا ...

هستی جان. من صبحانه یه تخم مرغ آبپز ب+  گوجه + یه خیار + دو کف دست نون جو خوردم. 

شد ۲۲۰ کالری. 

میان یه دونه سیب

واسه ناهارم یه دونه گوجه با سه قاشق ماست کم چرب با کلی فلفل قرمز میخوام بخورم😋😋😋

عصرونه یه لیوان نسکافه

واسه شامم ۱۰ قاشق عدس پخته. 

ورزش هم ۴ تا چالش

۲۰۰ تا دراز نشست

۶ کیلومتر پیاده روی

نیم ساعت حلقه. 

❤👬❤
دلم همون روزا رو میخاد ک انقد مصمم بودم انقد با اشتیاق دنبال میکردم الان خستم☹☹☹😭😭😭وای چالشارو دو ...

ورزشاتو عوض کن. 

من یه ماه یک ساعت پیاده روی با دوساعت حلقه بود. 

این ماه هم چهار تا چالش با ۲۰۰ تا دراز نشست بود. 

واسه ماه رمضون میخوام دوباره ورزشامو عوض کنم. 

اینجوری خسته کننده نمیشه

❤👬❤
2706