عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804890 بازدید | 290067 پست
اون ۳۰۰ تا به خاطر اینکه دیروز فست نبودی. مطمئن باش افزایش نداری. من موندم چرا کاهش نداری؟؟😐😐

😥😥بدنم نازنین منم اسگول شده فک کنم😭😭😭

انءشالله هفته بعد خوب کم شده باشه

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
رون سرخ شده نون برنجی دیروزم که تا خرتناق خورده بودی بعد میگی چرا اضافه کردم؟ 😒😒😒😒 این هفته ...

درسته مائده جونی ولی خدایی نباید اضافه میکردم ک حداقلش باید ثابت میموند دیروزم از مجازم بالا نزد 😥😥😥😥😥

ینی از این بعد سرخ کردنی بخورم نتیجش افزایشه😭😭لعنت ب چاقی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام بچه ها منم تازه عضوم چکار کنم تو این چالش هر روز ۱۲۰۰ کالری میخورم یعنی این منو لاغرمیکنه قبلا ...

عزیزم سلام صفحه اولو بخون بعدش هرسوالی داشتی بپرس

درسته مائده جونی ولی خدایی نباید اضافه میکردم ک حداقلش باید ثابت میموند دیروزم از مجازم بالا نزد  ...

بله سرخ کردنی خیلی ضرر داره مخصوصا رون که باید کلی روغن بریزی تا سرخ و کریسپی بشه

ببین روغن خیلیییییی سخت هضم میشه

باز حداقل روغن طبیعی استفاده کن، روغن ارده کنجد یا هسته انگور یا زیتون

من همه غذاهامو با روغن ارده کنجد درست میکنم اونم خیلییییییی کم

شاید مثلا تو خورشتام فقط 2 تا قاشق روغن بریزم (خورشتامونم معمولا 2 روز میخوریم) حالا فکر کن چقدر کم روغن مصرف میکنم

تو سوپ که اصلا روغن نمیریزم

سرخ کردنیامونم خیلییییییییی محدود کردیم 

مگه اینکه غذایی لازم باشه کنارش بادمجون یا سیب زمینی سرخ کرده باشه

بله سرخ کردنی خیلی ضرر داره مخصوصا رون که باید کلی روغن بریزی تا سرخ و کریسپی بشه ببین روغن خیلیییی ...

منم نمیخورم اون رون رو مهمونی بودم خوردم اونم مجبوری شد سالاد نداشتن....نمیشد منم سر سفره هیچی نخورم ک زشت بود بعد من فک میکردم رون چربیش و اینا از سینه کمتره😐بخاطر همون سینه نخوردم

خودمم دیگه سرخ کردنی هام محدوده اصلا اکثرا غذاهای خودمو جدا از غذای سفره درست میکنم...بعدش برای جبران اون نون برنجی و فستی ک ۱۰۰ بیشتر شد چند روز بعدشون کالریامو ۲۰۰.۳۰۰ تا کمتر بستم

خگخ ام گرفتم😥😥بووووخدا نباید اضافه میکردم دیگه...البته شایدم بخاطر اینکه دیروز فست نبودم ی بخشیش کاذب باشه

2706