2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804546 بازدید | 290067 پست
چقد خوبه خودت خیاطی میکنیا  حالا چرا پارچه پیدا نکردی هنوز جنس جدید نیاوردن فک کنم

فدات بشم😚😚

والا اونایی که داشتن سلیقه ی من نبود خیلی شلوغ بودن پارچه هاشون من دوس ندارم خیلی سلوغ...اونایی هم که نداشتن میگفتن لنجایی که از بندر پارچه میارن به خاطر سیل نصفشون نرسیده دو هفته دیگه میرسن..وگرنه اینجا چون زود هوا گرم میشه از فروردین دیگه جنسای تابستونه و خنک میارن...

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم اصلا ورزش نمیکنه گشاد خانوم😒😒

نه بابا دیگه انقدم گشادیسم ندارم .یک ساعت تا یه ساعتو نیم رقص تندو دراز نشست و حرکات ایروبیکی انجام میدم🙈🙈

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
نه بابا دیگه انقدم گشادیسم ندارم .یک ساعت تا یه ساعتو نیم رقص تندو دراز نشست و حرکات ایروبیکی انجام ...

حیفه وزنت خوبه میاد پایین تنبلی نکن. بذار این دهه ۹۰ تموم بشه

❤👬❤
2720
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

سامبلی علیکم 

از چالش چهل روزم سی روز مونده بود ک امروز،اولیشه باز تا سی روز 

امروز،رفتم باشگاه 

صبحونه ی عدد تخم مرغ و شام سالاد خوردم البته باسس😫

باشد ک تا اخر سی روزم تکونی بخوره وزنم 

امروز،خودمو کشتم تو باشگاه

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
نه بابا دیگه انقدم گشادیسم ندارم .یک ساعت تا یه ساعتو نیم رقص تندو دراز نشست و حرکات ایروبیکی انجام ...

فیلمی چیزی داری برای ایروبیک؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
نخیر راس میگم 😒😒😒😒🤣🤣🤣🤣🤣🤣 مائده . دوباره زندگی نام کاربریش بود.

فدات بشممم😄😄😍😍😍😍

وای شناختم کیو میگی😁😁😁تبریک‌میگم به همه😁

ینی کلی دعات کردم کلی روحیه گرفتم😁😁😁های خوب حامله شدن،ایشالا همتون حامله شین به حق این شب عزیز،همتون😈😈😈

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2714
نخیر راس میگم 😒😒😒😒🤣🤣🤣🤣🤣🤣 مائده . دوباره زندگی نام کاربریش بود.

یه گشت تو تاپیک زدم چقد بچه های جدید اضافه شدن.😊چه خوب که همشونم نتیجه گرفتن از تاپیک.

اما تو مریمی جونم😍خیلی با معرفتی😍فک نمیکردم دیگه کسی منو یادش باشه،😢فک میکردم کلا فراموش شدم😔

اما الان کلی انرژی گرفتم،حسابی از لاغری دوباره ناامید شده بودم،اما فهمیدم هنوز هستین و نی نی اومد دوباره میتونم بیام کنارتون😍مرسی عشقم

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

سلام صبحتون بخیر🌹🌹🌹🌹🌹💞💞💞💞

،میبینم هنوز کسی نرفته روترازو😁😁

منم. دارم با یک چشم باز پیام میدم😁😁😁

من که پری هستم ولی دوس دارم برم رو ترازو ببینم عدد لامصبو😂

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
یه گشت تو تاپیک زدم چقد بچه های جدید اضافه شدن.😊چه خوب که همشونم نتیجه گرفتن از تاپیک. اما تو مریم ...

سلام. مامی خوشگل

اول از همه بزار یکم اینجوری😒😒😒😒😒نگات کنم

خب دوم اینکه من اسم شما رو آوردم جز باردارا در جواب به پست مریم، بعد منو هم بی معرفت نامگذاری کردی؟ 😒😒😒😒😒😒😒

سوم اینکه من مائده ام😒😒😒😒

آخیش یکم چپ چپ نگاه کردم حالم خوب شد😁😁😁

امیدوارم همتون عدد مورد علاقه این هفتتون رو روترازو ببینید،😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خوب بنده رفتم روترازو،هفته پیش ۷۲.۱۰۰بودم😊

امروز با اینکه پری بودم ۷۱.۳۰۰نشون داد ،😍😍وخوشحالم از اینکه هنوزم از این عدد کمترم وبخاطر پری کاذب بالا نشون میده😍😍😍😉😉😉

@yas27    

فدات بشممم😄😄😍😍😍😍 وای شناختم کیو میگی😁😁😁تبریک‌میگم به همه😁 ینی کلی دعات کردم کلی روحیه گر ...

سلام عزیزدلم ما همیشه بیادتیم ایشااله بسلامتی زایمان میکنی میای اینجا دورهم لاغر میشیم😁

تو هم دعا نکنی همه در شُرُفش هستن🤣🤣🤣

اینجا ویروسه بارداری اومده 😂😂😂😂😁

خیلی دوست دارم عزیزم😚😚😚😚

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
آفرین هستییییییییی جون همینجوری ادامه بده خیلی کاهشت خوب بوده ماشالله

ممنون ماعده جون💞💞💞💞

انشالا منم زود برم تثبیت،که مطمعنم کنار شمادوستان وتاپیک فوق العاده بامدادجون حتما به ارزوم میرسم😍😍😍😍😍

2706