2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای ینی شده باشم اول ترو تگ میکنم ی عالمه ماجت میونم😛😛نشده باشمم بازم تورتگ میکنم از اینا بهت میدم ...

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

خدب مگه ما گفتیم برو تو جشن بلومبون😐😐

اما من مطمئنم از یه کیلو بیشتر کم کردی. 

خواهشا منو تگ کردی برام یه ش ارژ بفرست😃😃

❤👬❤
2720
خوشبحالت که جنیفری 😔😔😔😔 همیشه جلوی شوهرم خجالت میکشم بخاطر هیکل قناصم😔😔😔😔😔

وای نگو اینجوری

لاغر بشی عالی میشه

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
گفتم😈😈تازه ی دستبندمم پاره شده گفتم باید پول بزاری روش از این دستبند ساه قلما بخرم😋😋😋😍😍

ساه قلم چی بید 🤔🤔

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
اوسکولن بابا😜😜😜 شوهر من کلا پایین تنه چاق دوست داره. اوایل که میگفت فقط شکمتو لاغر کن. بقیه جاها ...

منم ظهر واسادم جلوش میگم نگا چ هیکلی ساختم😐😐😐(الکی برا خودم نوشابه باز میکردم)بنطرت کجام خیلی کار داره دوباره گفت رونات...اخه رونامم واقعا گندن لامصبا😒😒

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
وای نگو اینجوری لاغر بشی عالی میشه

نه بابا اصن با سن ندارم تخته تخته .ارثیه به خانواده بابام کشیدم😔😔

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2714
خوشبحالت که جنیفری 😔😔😔😔 همیشه جلوی شوهرم خجالت میکشم بخاطر هیکل قناصم😔😔😔😔😔

حالا مگه شوهرت خودش چیه؟؟😕😕

اتفاقا خیلی خوشگلی ... خوب ما هممون چاق هستیم و اینجا داریم خوش هیکل میشیم دیگه😌😌

باشد که همه زنان سرزمینم خوش هیکل شوند و چشمان گودزیلاها کور شده و از ذوق خشتک دریده و سر به بیابان نهند😂😂😂😂😂😂😂😂😃

❤👬❤
😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅 خدب مگه ما گفتیم برو تو جشن بلومبون😐😐 اما من مطمئنم از یه کیلو بیشت ...

باشه ولی اگه کم نکرده بودم تگت میکنم تو برام ی دوتا ش  ارژ بفرس🤣🤣🤣

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
حالا مگه شوهرت خودش چیه؟؟😕😕 اتفاقا خیلی خوشگلی ... خوب ما هممون چاق هستیم و اینجا داریم خوش هیکل ...

نه بابا به خاطر با سن میگم .اصن ندارم هیچی صاف و تخته ....تو خیابون همیشه چشمش دنباله باسنای بزرگه جلوی چشم من😔😔😔😔😔😔

2706