2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804857 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای ینی شده باشم اول ترو تگ میکنم ی عالمه ماجت میونم😛😛نشده باشمم بازم تورتگ میکنم از اینا بهت میدم ...

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

خدب مگه ما گفتیم برو تو جشن بلومبون😐😐

اما من مطمئنم از یه کیلو بیشتر کم کردی. 

خواهشا منو تگ کردی برام یه ش ارژ بفرست😃😃

❤👬❤
2728
خوشبحالت که جنیفری 😔😔😔😔 همیشه جلوی شوهرم خجالت میکشم بخاطر هیکل قناصم😔😔😔😔😔

وای نگو اینجوری

لاغر بشی عالی میشه

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
گفتم😈😈تازه ی دستبندمم پاره شده گفتم باید پول بزاری روش از این دستبند ساه قلما بخرم😋😋😋😍😍

ساه قلم چی بید 🤔🤔

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
اوسکولن بابا😜😜😜 شوهر من کلا پایین تنه چاق دوست داره. اوایل که میگفت فقط شکمتو لاغر کن. بقیه جاها ...

منم ظهر واسادم جلوش میگم نگا چ هیکلی ساختم😐😐😐(الکی برا خودم نوشابه باز میکردم)بنطرت کجام خیلی کار داره دوباره گفت رونات...اخه رونامم واقعا گندن لامصبا😒😒

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
وای نگو اینجوری لاغر بشی عالی میشه

نه بابا اصن با سن ندارم تخته تخته .ارثیه به خانواده بابام کشیدم😔😔

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
خوشبحالت که جنیفری 😔😔😔😔 همیشه جلوی شوهرم خجالت میکشم بخاطر هیکل قناصم😔😔😔😔😔

حالا مگه شوهرت خودش چیه؟؟😕😕

اتفاقا خیلی خوشگلی ... خوب ما هممون چاق هستیم و اینجا داریم خوش هیکل میشیم دیگه😌😌

باشد که همه زنان سرزمینم خوش هیکل شوند و چشمان گودزیلاها کور شده و از ذوق خشتک دریده و سر به بیابان نهند😂😂😂😂😂😂😂😂😃

❤👬❤
😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅 خدب مگه ما گفتیم برو تو جشن بلومبون😐😐 اما من مطمئنم از یه کیلو بیشت ...

باشه ولی اگه کم نکرده بودم تگت میکنم تو برام ی دوتا ش  ارژ بفرس🤣🤣🤣

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
حالا مگه شوهرت خودش چیه؟؟😕😕 اتفاقا خیلی خوشگلی ... خوب ما هممون چاق هستیم و اینجا داریم خوش هیکل ...

نه بابا به خاطر با سن میگم .اصن ندارم هیچی صاف و تخته ....تو خیابون همیشه چشمش دنباله باسنای بزرگه جلوی چشم من😔😔😔😔😔😔

2706