2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804833 بازدید | 290067 پست
اره تو طول روز هم ورزش میکردم تو کله ماه رمضون هم فقط یه دونه بامیه خوردم همین

تو یکماهش چقد کم کردی؟؟؟چطوری زبون روزه ورزش میکردی خواهر😱

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدا کنه خسته شدم از این ۷۰ کوفتی😒😒 عید بدموقعه اومد😁😁 بنطرت تو ماه رمضونم کاهش داریم؟؟

من رو ماه رمضون حساب باز کردم .میخوام بشم پنجاه.من تقریبا از اخر اردیبهشت باشگاه رو شروع میکنم.چون تقریبا درسمو تموم کردمو و نمیام خوابگاه در حد یکی دوروز میام.میخوام ی ورزشو شروع کنمو اگ خدا بخواد ادامه بدم

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
اوهوم انءشالله بشم ۶۷ تقریبا چاق دیگه خوب خوب میشم😁😁😁😁

زیبا به نظرم ۶۷ خیلی لب مرزه🤔🤔🤔

با دور روز رعایت نکردن میای تو دهه ۷۰. 

به نظرم ۵ کیلو آزاد بزار تا اکه چاق شدی حداقل دهه وزنت عوض نشه. چون خیلی تو روحیه تاثیر داره. 

به نظرم ۶۵ خوبه. البته باز میل خودته😙

❤👬❤
2728
تو یکماهش چقد کم کردی؟؟؟چطوری زبون روزه ورزش میکردی خواهر😱

من دیووونه بودم

خیلی ورزش میکردم 🙈

خیلیم بده هااا

تو نکن

من تقریبا دو ساعت میشد

من شروع رژیمم با ماه رمضون بود 5 تا کم کردم

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
من رو ماه رمضون حساب باز کردم .میخوام بشم پنجاه.من تقریبا از اخر اردیبهشت باشگاه رو شروع میکنم.چون ت ...

۵۰ خیلی کم نیس😨ببخشیدا من چون خودم خیلی چاق بودم این وزنای پایینو میگید من وحشت میکنم نکنخ شما بشکنید از لاغری😁😁😁

حتما میتونی عزیزم💪💪💪

۵۰ خیلی کم نیس😨ببخشیدا من چون خودم خیلی چاق بودم این وزنای پایینو میگید من وحشت میکنم نکنخ شما بشکن ...

خودت بیایی دهه 60

وسوسه میشه بری دهه 50

زیبا به نظرم ۶۷ خیلی لب مرزه🤔🤔🤔 با دور روز رعایت نکردن میای تو دهه ۷۰.  به نظرم ۵ کیلو آزا ...

چی بگم والا فعلا بزار این ۷۰ لعنیتا برن گورشونو گم کنن برن ک برنگردن ایشالا😁😁😁تا ببینم چطور میشه خیلی لاغر ماغر نشم زشتو بشم😌😌

من رو ماه رمضون حساب باز کردم .میخوام بشم پنجاه.من تقریبا از اخر اردیبهشت باشگاه رو شروع میکنم.چون ت ...

منم رو ماه رمضون خیلی حساب کردم. 

از الان ورزشامم انتخاب کردم😁😁😁 دوساعت به افطار میخوام برم پیاده روی. 

تو طول روز هم یکساعت حلقه. 

بعد از افطار هم ۲۰۰ تا دراز نشست با دوتا چالش

❤👬❤
من دیووونه بودم خیلی ورزش میکردم 🙈 خیلیم بده هااا تو نکن من تقریبا دو ساعت میشد من شروع رژیمم ...

خوب اوایل رژیم همینطوریه من خودم ی بار دوهفته وزن کردم بعد ۴.۵۰۰ کاهش داشتم😑😑تو دوهفته هنوز هنگم

خوب اوایل رژیم همینطوریه من خودم ی بار دوهفته وزن کردم بعد ۴.۵۰۰ کاهش داشتم😑😑تو دوهفته هنوز هنگم

اره ولی الانم رعایت کنی کم میشه مطمئنم

چی بگم والا فعلا بزار این ۷۰ لعنیتا برن گورشونو گم کنن برن ک برنگردن ایشالا😁😁😁تا ببینم چطور میشه ...

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅 من میرفتم پیش متخصص تغذیه بهم گفت بهترین وزن برای من ۶۵ هست. 

گفت استخون درشتی زیاد خودتو لاغر نکن. 

اونروز به شوهرم میگم میخوام بشم ۵۸ . میگه همه جاتو لاغر کن فقط کیونتو لاغر نکن😐😐😐

گفتم اتفاقا نصف رژیمم به خاطر آب کردنه کیونمه😄😄😄😄😄

❤👬❤
دقیقا من میگفتم میخام بشم ۷۰ کافیه حالا ک نزدیک ب ۷۰ شدم میگم ۶۷ یهو دیدی شدم سحر تبر😁😁😁😁

سحر تبرو خوب اومدی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2706