2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804878 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اینجا ما کولر روشن کردیم😂😂😂😂از فروردین تابستون برا خوزستان شروع میشه😂😂😂

جدی

یعنی امسال هم که اینقدر بارون زده بازم گرمه؟ 

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
نه ☹☹☹رفتم چرخی تو پارچه ها زدم ببینم چه خبری بیده که هیچ خبری نبید

اوکی😍

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
2728
نه ☹☹☹رفتم چرخی تو پارچه ها زدم ببینم چه خبری بیده که هیچ خبری نبید

شهرزاد جون شما هم بگو ببینم چند بودی و الان چند هستی 

چقد کاهش در چند ماه

ورزش ات هم اعلام کن😁

رمز موفقیتت رو هم بگو

همتون کالری شماری بودین فقط؟ 

دوروز فست هم انجام میدادین؟ 

طلاااااااجونم توی چند ماه اینقدر کم کردی خواهر ورزش چی داشتی همه رموز موفقیتت رو لو بده جیگر🤗

عزیزم تقریبا شش ماه.راستش اولش ک با کالری شماری و پیاده روی خوب پیش میرفت

بعد ۶۵ سختت شد خیلی.و نونمو خیلی کم کردم بعضی وقتا دو سه روز نمیخوردم.روز پنج شنبه خام گیاه خواری و چالشارو ب برنامم اضافه کردم و همچین سرخ کردنی تقریبا حذف.ای بابا چ روزا ک با تمام وجود دلم غذای جلوی چشمامو خواست و من نخوردم😢ولی الان خداروشکر میکنم دیگ هر جا میرم فک نمیکنم ک الان ب خاطر چاقیم قرار تحقیر بشم یا اینکه بد نگاهم کنن .

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
شهرزاد جون شما هم بگو ببینم چند بودی و الان چند هستی  چقد کاهش در چند ماه ورزش ات هم اعلام کن ...

عزیزم من با ۶۶ اومدم اینجا ۲ ماه رژیم بودم ۱۱ کیلو کم کردم از اول ابان رفتم تثبیت که ۲ کیلو هم تو تثبیت کم کردم فعلا  تو اخرین وزن کشی ۵۳/۱۰۰بودم.

در مجموع ۱۳ کیلو کم کردم. 

حرفای بامداد جونو کاملا اجرا کردم

پرخوری تو رژیم هرگز نداشتم 

نون و برنج خیلی خیلی خیلی کم بوده و هست هنوز

سبزیجات زیاد 

اب زیاد

ورزش زیاد فستا رو هم از اول گرفتم فقط خگخ نگرفتم.

همینا...

بچه های خیلی زیادی هم هستن که خیلی خیلی خوب کم کردن و وزنای بیشتری کم کردن و خیلی با اراده بودن.

شمام موفق باشی گلم😊

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
شهرزاد جون شما هم بگو ببینم چند بودی و الان چند هستی  چقد کاهش در چند ماه ورزش ات هم اعلام کن ...

ورزشم چرخونک دراز نشست اَپ های چالشایی که تو تاپیک چالشم هست روزی ۳ تا اخراش گاهی حتی ۴ تا هم انجام میدادم بدن درد میگرفتم...

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
عزیزم تقریبا شش ماه.راستش اولش ک با کالری شماری و پیاده روی خوب پیش میرفت بعد ۶۵ سختت شد خیلی.و نون ...

آفرین عزیزم

خیلی عالیه

کاش منم یه روز برسه برام که با افتخار بگم لاغر شدم

عزیزم اینجا ما کولر روشن کردیم😂😂😂😂از فروردین تابستون برا خوزستان شروع میشه😂😂😂

من از گرما خیییییییییییییللللللللللللللییییییییییییی متنفرممممممممممممممممم😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2706