2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804851 بازدید | 290067 پست
سلام نیکی جوووونم چطوری عشقم منم کلی دلم تنگ شده بود برات  و برای همه 😘😘😘♥️♥️♥️♥️

سلام چه خبرییییییی😍😍😍😄😄😄مبارکا باشههههههه👏👏👏👏👏انشالله قدمش پر از خیر و برکت باشه

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرزندم مهم رضایت امام زمانه بازهم بخور جیگر🤣🤣

🤣🤣🤣رضایتش جاب شد حسابی گفت بچه بیارو خونت دا😁😁منم شام گذاشتم حالا دارم میسوزنم😌😌

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
2728
سلام مریم جون😁😁😍😍😍😍 چیکار کنم خدا بهم نعمت داده به ملت خدمت کنم😂😂😂 

😂😂😂😂😂دکی جون تاریخ ربان بازی رو دقیقه بوگو کی بوده الان چند وقتشه

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
اونو گذاشته بودم ظرف که دخترم ببره مدرسه 😂😂 درواقع اون یک چهارم که مونده بود ته مونده بود😂😂  ...

🤣🤣🤣🤣🤣

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
خیلی خوشگله عزیزم😍😍کلا این مدل وکیوما نازن منکه جا نداشتم برا پسرم ی کمد ک ویترن و کشو هم روش داره ...

مبارک کوچولوت باشه

اینی که من فرستادم تو تهران شعبه داره

کارشون وارداتی از ترکیه است

خدا میدونه قیمتش چقدر باشه اصلش

مبارک کوچولوت باشه اینی که من فرستادم تو تهران شعبه داره کارشون وارداتی از ترکیه است خدا میدونه ق ...

عزیزم درکت میکنم انءشالله ک  نازگلی جون😍صحیح و سالم دنیا میاد جبران میاد زحمت پدربزرگ مادربزگشو❤❤❤

نه والا😁😁 تا الان 200 کالری بیشتر نخوردم 😆 شام دعوتم خونه جاری گفتم جا بذارم واسه شام😆

پس ۱۰۰۰ تا رو شاخشه🤣🤣🤣منم با ۹۰ تا رفتم مهمونی ۷۰۰ تا برگشتم

😂😂😂😂😂دکی جون تاریخ ربان بازی رو دقیقه بوگو کی بوده الان چند وقتشه

میگم که الان فستم تنظیم نیستم😆😂😂

به احتمال زیاد ربان بازی بعد از این بوده که شوهرش بهش گفته بیا تو اتای کارت دارم😂😂😂 بعد پریده جلوش گفته دیری دین😂😂😂😂

میگم که الان فستم تنظیم نیستم😆😂😂  به احتمال زیاد ربان بازی بعد از این بوده که شوهرش بهش گفت ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣👊👊👊

2706