2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804940 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این تخت کودک و نوجوانه که میتونه تا 15 سالگیش ازش استفاده کنه

خوشگله مائده‌ جون . ولی نظر من اینه که . چیزی که برمی داری در عین سادگی شیک و قشنگ باشه و رنگش هم مهمه مثلا سفید باشه بهتر از صورتیه‌ چون صورتی یه دست تا ۱۵ سالگی زود دلتون رو میزنه یا ترکیبی بردار سفید طوسی‌ سفید صورتی.

و اینکه‌ اندازه ی کمرش هم بزرگتر باشه‌ بهتره و جا بیشتر داری‌ برای لباس هاش‌ 

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
2728
سلااام عصرتون بخیر دوستای دوست داشتنی💟💟💟 من امروز تا الان نون نخوردم هوراااا😍😍

سلام عزیزدلم 😘😘😘😘

خیلی عالی آفرین 💪💪💪💪💪

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
خوشگله مائده‌ جون . ولی نظر من اینه که . چیزی که برمی داری در عین سادگی شیک و قشنگ باشه و رنگش هم مه ...

مرسی نیکی جون

تو عکس شاید واضح نباشه ولی اینم رنگش ترکیبیه صورتی و با قهوه ای خیلی ملایم طرح چوب

کمد بزرگترش سه دره هم داره ولی هم اتاقش جای زیادی نداره هم اینکه گرون میشه نمیخوام زیاد خرج بندازم رو دست بابام☹️

2738
مرسی نیکی جون تو عکس شاید واضح نباشه ولی اینم رنگش ترکیبیه صورتی و با قهوه ای خیلی ملایم طرح چوب ک ...

اییی جووونم 😍😍😍

پس اوکییییی‌ مباااارکهههههه

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
اییی جووونم 😍😍😍  پس اوکییییی‌ مباااارکهههههه

مرسی فدات شم

الان این انتخاب تو اولویتمونه

تا ببینیم باز چیز بهتری پیدا میکنیم یا نه

پس اگه تو همین سبک و سیاق باشه قشنگتره تا این مدلای جینگول وینگول؟ 

مایده جون خیلی قشنگه به نظرم‌ رنگشو سفید یا حالت کرمی بزنی قشنگتره،هیچوقت دلتو‌نمیزنه وباهمه چی سته

آره رنگشو میشه تغییر داد

ولی از اونورم باید یه رنگی انتخاب کنیم که زود لکه نگیره به خودش و کثیف شه

سلام خوشگل موشگلا صبحتون بخیر😘😘  اگر چه خیلی دیر ولی سال جدید مبارک ♥️ دلم خیلییییییی ...

ای جووووووووونمممممممممممم 

وای الهه جون خییییلی خییییلی مبارکه 😍😍😍😍😍😍😍 خیییییلییییی خوشحال شدم براتون😘😘😘😘😘 ایجونم ایشاله که بسلامتی بیاد بغلت😍😍😍😍😍😍😍به به  نی نیمون هم گل پسر کوچولو هست😍😍😍😍

مرسی فدات شم الان این انتخاب تو اولویتمونه تا ببینیم باز چیز بهتری پیدا میکنیم یا نه پس اگه تو هم ...

آره عزیزم  ساده بهتره ‌ چون طرح های فانتزی و عروسکی معمولا نهایت تا ۳ سالگی بتونید‌ تحمل کنید و دیگه جذابیتی‌ نداره براتون‌ 

من برای آراد طرح ماشین های مختلف‌ بود میخواستم بگیرم ‌ که خدا رو شکر رفتیم ساحل چوب ‌ مدل هاش رو دیدم دیگه اون طرح ها از ذهنم‌ اومد بیرون 😊😊 

2706