2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804815 بازدید | 290067 پست
سلام عزیزم من همینطور بودم این سری دکتر متخصص به من شیاف واژینال ژینوفیلوس داد عالی بود گفت هفته ایی ...

ممنون عزیزم باشه حتما😘😘😘

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
قبول باشه پیش پیش❤منم دعا کن😙😙

قبول حق عزیزم ❤❤❤❤❤حتما شما هم منو دعا کنید 😊

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام گل خانوما  ناشتا یلیوان آب یک چهارم سیب    

سلام مومونی، ایناکه گفتی برای چی هست؟؟؟

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

سلام سلام 🙌🙌🙌

خوبید. خوبییید. چه خبراااااا😙😙😙

من از دیشب تا حالا گلاب‌ به روتون ریقووووووو شدم😂😂😂😥😥😥😭😭😭.

حسیییییییییییییییین‌ تو روحت‌ . ویروسیم‌ کردی😯😯 

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

سلام صبح بخیر خوشگلا، من امروز موتورمو شروع کردم، امیدوارم دو هفته برسم به جنرال موتور😊😉

یه لیوان از تخما سها خوردم، یه دونه تحم مرغ ابپز با دوتا خیار، الانم میخوام برم پیاده روی،

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

سلام خوشگل موشگلا صبحتون بخیر😘😘 

اگر چه خیلی دیر ولی سال جدید مبارک ♥️

دلم خیلییییییی تنگ شده بود 

ببخشید نیومدم کلییی کار داشتم اولش مسافرت بعدم جشن عقد خواهرم بود 

یه خبری هم دارم 👇🏼👇🏼😍

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
خییلی دلمون‌ واست تنگولیده‌ خانوووومییییییی😍😍

سلام نیکی جوووونم چطوری عشقم منم کلی دلم تنگ شده بود برات 

و برای همه 😘😘😘♥️♥️♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام نیکی جوووونم چطوری عشقم منم کلی دلم تنگ شده بود برات  و برای همه 😘😘😘♥️♥️♥️♥️

😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙‌ تیکر زدی😄😄😄

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
2706