2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804936 بازدید | 290067 پست

سلام 🤗🤗🤗🤗🤗

مریم هستم ،یک از دیگ درامده ی نادم و پشیمان🙈🙈🙈🙈

از هر قسمت که صلاح میدانید مرا بیاویزانید🙃 باتشکر😚😚

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏

بچه ها من امروز ازون روزااااا داشتماااا😆😂😂

عصری اومدیم با شوهرمو دخترم بریم بیرون دیدیم نمیدونم کدوم از خدا بیخبر تمام کفشای تو کمد کفش رو خالی کرده و برده😐😐 محض رضای خدا یکیش رو نذاشته بود😂😂 

دهنمون باز مونده بود 5 ساله تو این خونه ایم چنین اتفاقی سابقه نداشت😒😒 

رفتم از انبار کفشای قدیمیمون رو آووردم پوشیدیم رفتیم بازار کفش خریدیم😐 از درد دلمون 😂😂😂 دخترمم گفت فقط کفش عیدشو میخواد ولاغیر 😐😁😁 شنبه باید برم همونجا که خریدم ببینم دوباره دارن یا نه😒😒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام به روی همه 

چند روز بود کمتر بودم ولی تو دیگ نبودم

امروز ظهر ناهار بیرون دعوتیم به دعوت مادر بزرگ‌شوهرم

برنج کم میخورم حالا خورشت هر چی بود اون بیشتر امروز ارفاق کنید  

دیشب رفتم کرم ویتامین سی گرفتم شهر ما مفت هر کی خواست بیاد  بگیره اینجا بود ۳۷ تومن تازه یه نمونه اش بود ۳۳  بود ولی تاربخ انقضاش چون مرداد بود بر نداشتم 

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
بچه ها من امروز ازون روزااااا داشتماااا😆😂😂 عصری اومدیم با شوهرمو دخترم بریم بیرون دیدیم نمیدونم ...

ای بابا عجب زمونه ای شده 😁😁😁😁😉

پس مبارک کفشای نو باشه 😊😊😊

کوفتش بشه میدونسته الان همه کفشاشون نو هست .

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2731
بچه ها من امروز ازون روزااااا داشتماااا😆😂😂 عصری اومدیم با شوهرمو دخترم بریم بیرون دیدیم نمیدونم ...

برای ما هم پارسال اینجوری شد فقط مردونه ها رو بردن🤣🤣🤣🤣🤣🤣 میدونستن آقایون کفشاشون گرونه رحم نکردن حالا برای ما یه جفت بود اونم مارک بود همسری داغ کرده بود😂 همسایمون بیچاره مرده چند جفت کفشای عالی داشته بوده میگف همشونو تازه خرید کرده بوده رئیس بانکه خیلی شیک میگرده😁😂😁

احتمالا این پیکی ها که خرید میارن ممکنه بردن

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

دوستان من سر زایمانم ۱۰۸ کیلو شدم ده روز بعد از زایمان ۹۷ کیلو بودم بعد توی دوران شیر دهی رسیدم به ۸۶ و ۸۷ اینا...رفتم خرید کنم هر چ پوشیدم برام تنگ بود با خودم عهد بستم تا عید ده کیلو کم کنم..با کالری شماری و ورزش از ۸۷ رسیدم به ۶۹...توی ۵ ماه...الان میخوام برسم به ۶۰ تا بعد تثبیت کنم...طبق وزنم باید ۱۴۰۰ تا کالری مصرف کنم بدون ورزش...اما خوب من هر روز ورزش سنگین دارم حداقل ۶۰۰ کاری میسوزونم...میخواستم بدونم این ۱۴۰۰ باعث لاغری میشه یا تثبیت?توی بشقاب با ورزشم نوشته میزان کالری روزانه ۲۳۰۰ تا....موندم چطوریه این

حکایت بارانی ایست بی امان,اینگونه که من دوست دارمت...
2738
سلام دوستای گلم صبح بارونیتون بخیر😊😊😊😊😊😊

سلام

صبح بخیر مریم جون

خوبی؟

مریم دیشب ساعت یک ربع به 2 نصف شب تا 2:15 این همسایه بیشعور ما شروع کرد به طبل زدن و دست و جیغ کشیدن😠😠😠😠

واقعا دیگه نمیدونم چی کار باید بکنم

بیچاره نازگلم چی میکشه وقتی من یهو از خواب میپرم☹️

[QUOTE=8733737  6]دوستان من سر زایمانم ۱۰۸ کیلو شدم ده روز بعد از زایمان ۹۷ کیلو بودم بعد توی دوران شیر دهی رسیدم به ۸ ...[/QUOTE]

سلام دوستم

ماشا الله اراده خیلی خوب کم کردی بیای اینجا که راحت کم میکنی

ببین اون چیزی که اون تو نوشته واسخ تثبیت 

شما همین فرمول بامداد جون وزن ضربدر ۲۰ منها ۱۰۰ برو و ورزشات از رو کالری کم نکن .کالری دریافتی شما اون جور که من حساب کردم میشه ۱۲۸۰ و حتما ورزش از روی کالری دریافتیت کم نکن

موفق باشی بیشتر بیا تا ببینیمت انگیزه بگیر بانووو جان  

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!

سلام

صبح همگی بخیر..بچه ها شما کالری ژله رو چطور حساب میکنید؟؟من وزن پودر ژله رو طبق اون عدد روی پاکت میزنم خیلی کمتر میشه..ولی وقتی میزنم ی بسته اونقدر کالریشو بالا میزنه که از خوردنش منصرف میشم

سلام صبح بخیر مریم جون خوبی؟ مریم دیشب ساعت یک ربع به 2 نصف شب تا 2:15 این همسایه بیشعور ما شروع ...

سلام

جنسیتش مشخص شده..مباااااااااااااااااااارکه👱👱👱😍😍😍😍ان شااله قدمش خیر باشه عزیزم

زیرسایه پدر ومادرش👰👰👰👰👰👰 سفیدبخت بشه💓💓💓💓

سلام جنسیتش مشخص شده..مباااااااااااااااااااارکه👱👱👱😍😍😍😍ان شااله قدمش خیر باشه عزیزم زیرسایه ...

سلام

خوبی؟ 

آره فسقل مامانش بالاخره خودشو نشون داد فداش بشم😍😍🤰🤰🤰👶👶👶دختر کوچولومون

سلام ،صبح آدینتون بخیر وخوشی🌹🌹🌹

خوبین چه خبر خانوم گلا😍😍

بنده که دیروز درخدمتتون نبودم ،روزه بودم عصر هم که مهمان داشتم 😊شام فلافل داشتیم😍😍😍  ازمجازم بالا نزدم باکمال خوشحالی😍😍یک و نیم نون باگت +5فلافل که شد ۱۰۵۰بقیشم سبزیجات خوردم😍😍

اولین باره فلافل میخورم عذاب وجدان نگرفتم😊😊😊😉😉

امروزهم اگه خداقبول کنه باز روزه ام شب هم احتمال خیلی زیاد نون وپنیر و خیار بخورم +چای سبز ومویز

همگی موفق باشین جمعه بهتون خوش  بگذره💞💞💞

@yas27      

عزیزم ببخش من دیروز نتونستم به تاپیک‌سربزنم

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2706