2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804883 بازدید | 290067 پست
به به زحمت کشیدی دختر ساکولنت هست اون مث کاکتوس میونه پونزده روز یه بار  اه خیلی دیگه حاکش ...

اوووووه خیلی آب دادم پس 

ممنون عزیزم😚😚

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
@yasna95   کجایی دختر...چرا نیستی؟؟

عزیزم دیروز مهمان داشتم دیشب از خستگی بیهوش شدم

رژیمو که حرفشونزن گند زدم حسابی....تا اونجایی که جا داشتم کوفت کردم😔😕😕😕اخه دورم حسابی شلوغ بود اصلا هواسم به کالری و ....نبود

فکر کن قورمه وفسنجون و...کیک و ژله بستنی‌‌‌‌‌‌....دیگه معلومه چه فاجعه ای رخ داد😖😞😟😢

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چالشم که اصلا نرفتم وقت نکردم فکر کنم ۲کیلو که کم کردم برگشت دوباره😔از شانس بدم امشبم مهمان داریم

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

بچه ها تصمیم دارم از غذاهای دیشب بذارم جلو مهمان های امشبم 🙈🙈اخه خیلییی غذا اضاف اومد که دست نخورده موندن

امیدوارم نفهمن غذا تازه نیس😐

2728

ببخشيد ميشه ب منم كمك كنيد بگين چرا الان ١ساله با وجود مراعات كردن تو خوردن وزنم كم نميشه.ي جورايي متوقف شده .بايد چيكار كنم؟ممنون ميشم رآهنمايي كنيد

فقط يه نشونه .....يه معجزه......💔
ببخشيد ميشه ب منم كمك كنيد بگين چرا الان ١ساله با وجود مراعات كردن تو خوردن وزنم كم نميشه.ي جورايي م ...

تو این یک سال چیا میخوری

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
من همه چي ميخورم .هميشه ٢٠٠ كالري يا بيشتر ،كمتر از كالري موردنياز بدنم ميخورم ولي وزنك ثابت مونده&n ...

وزنت چنده ؟؟

چه قدر کالری مصرف میکنی

برای کاهش وزن رو در ۲۰ ضرب کنو از ۱۰۰ کم کن

برای تثبیت ‌ وزن رو در ۳۰ ضرب کن 

یا همون کالری که برنامه ها میدن

وزنت چنده ؟؟ چه قدر کالری مصرف میکنی برای کاهش وزن رو در ۲۰ ضرب کنو از ۱۰۰ کم کن برای تثبیت ‌ وزن ...

وزنم نگم!ممنون عزيزم.حالا اين ك گفتين رو أجرا كنم  هر ماه دو كيلو هم كم كنم راضي ام.

وزنم نگم!ممنون عزيزم.حالا اين ك گفتين رو أجرا كنم  هر ماه دو كيلو هم كم كنم راضي ام.

با این روش  و ورزش هوازی هفته ای یک کیلو‌ کم میکنی‌ توضیحات اول صفحه رو بخون حتما بهت‌ کمک میکنه

با این روش  و ورزش هوازی هفته ای یک کیلو‌ کم میکنی‌ توضیحات اول صفحه رو بخون حتما بهت‌ کمک میکن ...

ممنون از راهنماييت عزيزم.ورزش ك نميتونم شرايطش رو ندارم ولي ميتونم حلقه بزنم.خوبه بنظر تون واس كمك ب كاهش وزن؟

تو به خودت میگی چاق به من برمیخوره هاااا 😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣 وای دمت گرم 

یعنی در حال پیاده روی خوندمت پوکیدما

گفتم میخاد اینجا جیش دونیه منم بترکه😂😂😂😁

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
ممنون از راهنماييت عزيزم.ورزش ك نميتونم شرايطش رو ندارم ولي ميتونم حلقه بزنم.خوبه بنظر تون واس كمك ب ...

خواهش میکنم .

حتما هست‌ من خودم ۱۰ کیلو از وزنم رو تو خونه با پیاده روی . طناب. پروانه . حلقه. و درازنشت و ورزش های مخصوص شکم و زیر شکم انجام دادم‌ 

اپلیکیشن های زیادی هست میتونی بریزی هر روز هم با اون ها کار کنی ‌ هم پیاده روی و پروانه و حلقه و طناب بری روزهای اول تا هفته ای دو کیلو رو هم کم میکنی 

2706