2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست
هیچم نه تکذیب میکنم این من و این تو اینم نیکی من هیچ اجازه ای ندادم هرکی بگه دلوخ میگه😌😌 @نییییی ...

سلام عشقم خوش بگذره با قوم الظالمین😊😊😊😊😊

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
هیچم نه تکذیب میکنم این من و این تو اینم نیکی من هیچ اجازه ای ندادم هرکی بگه دلوخ میگه😌😌 @نییییی ...

وااااا شهرزاد یادت رفته گفتی رفتی تثبیت برو بخور 😒😒😒😒چه زود زدی زیر حرفت😤😤

😂😂😂😂بچه پر رو حواست‌ باشه بهش اسکرین رو نگه دار برای بعد تعطیلات خنده کنیم . شادی کنیم🤣🤣

تیکر هدفمیییی   
ای جان حسابی کُفری هستیا معلومه😁😁😁😁

قوم الظالمین  هنوز کاری نکردن ولی بدنم اذیته واسه پریود دلم درد میکنه اصن خوب نیستم جسما امروز نوبتم بوده هی حس میکنم اومده اما هنوز خبرش نیومده کاش تا شب بیاد راحت ش☹☹😖😖

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2714
مریم جووونی این ها هم خوبن

ممنونتم من تمام اینارو رفتم چندین ماهه خیلی حرکت تو چالشها بود انجام دادم ولی دیگه فک کنم اینقد رو شکمم تاثیر نمیزاره همین درازنشست با زیرشکم بهتره انگار برام.

قوم الظالمین  هنوز کاری نکردن ولی بدنم اذیته واسه پریود دلم درد میکنه اصن خوب نیستم جسما امروز ...

الهی عزیزم چقد سخته اینجوری حتما امشب میشی راحت باش .

وااااا شهرزاد یادت رفته گفتی رفتی تثبیت برو بخور 😒😒😒😒چه زود زدی زیر حرفت😤😤

😒😒😒هنوز مهر تثبیتت خشک نشده بذار دو روز بگذره  بعد تیکه تیکه اینجوری  بخوای از اول تثبیت عقده گشایی کنی همش برمیگرده تا ۱۴ عید😐😐تازه تو عروسیم تو دیگ بودی گفتی میخوای همش رژیم بمونی.

زیر حرفم نزدم هنوزم میگم یک روز تو تثبیت میتونی چیزی که دوس داری با خفگی بخوری ولی فرداش ورزش کنی و کمتر بخوری اما نه الان که دم عیده و رژیماشم سخت با همون وزن برگردن عقده گشایی هارو بدار بعد عید که سربلند اومدی بعد اونا رو ماهی یکیشو بخور😂😂😂

😂😂😂😂بچه پر رو حواست‌ باشه بهش اسکرین رو نگه دار برای بعد تعطیلات خنده کنیم . شادی کنیم🤣🤣

باجه😂😂😂 با اون انگشت کلفته انگشتیشون کن اگه رفتن تو دیگ تا زود بپرن بیرون😝😝

2706