2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست
سلام دوست خوشگلا روز قشنگتون بخیر خونه تکونیم دیروز تموم شد رفتیم از خونواده ها هم خداحافظی کردیم ...

سلام عزیزم من که فعلا نشستم منتظر کله های تو دیگ هستم که خفتشون کنم برای شهرزاد😂

برو مادر سفر بی خطر ‌ برو به سلامت . مواظب خودتون باشین😙😙😙

تیکر هدفمیییی   
آره خوبکه حقوق دارم وگرنه هر سال دم عید تو خونمون کشته میدادیم😂😂😂  الان چندروزه دنبال اینم ...

😂😂😂😂خوووووووب‌ کردی‌ 

منم برا گودزیلا بعد عید خوابهای طوفانی دیدم😂😂

تیکر هدفمیییی   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره دقیقا مثه من هرچی گیرم میاد میخورم  آره عزیزم ممنون  دیگه خودش پیدا کرد با آهنگ ت ...

مبارک باشه خوشبخت بشن الهی

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
قربونت برم چشم دوجت جون جونی😍😍😍

شهرزاد جونم مواظب خودت باش

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
2456
حالا من شمال دوس دارم شوهرم جنوب🤣🤣🤣🤣🤣 برعکسیم  اره یک بلایی سرش  بیارم نییکی بهش ...

خیلی بلایی 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

خیلی بلایی 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

😌😌😌😌😌😌😌💖💖💖💖💖💖

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
😘😘نووش جوون  نه دیگه سوخاری نُچ😜😜

خخخخ 

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
دیگه نرو عزیزم تا خوب شی اذیت میشیا

وای شادی جون نمیدونم چرا اینجوری میشه خیلی راحت میتونم برم ولی پشتم ساییده میشه حتی با پتو مثل آدمیزاد نیستم😐😐😐😐

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2714
@نیییییییکی   عزیزم من چیکار کنم نمیتونم درازنشست برم پشتم زخم میشه . راحت میتونم بیام بالا &n ...

ایی بابا ‌ چرا 😯😯

خو عیبی نداره ‌ رو تخت اگه اذیت نمیشی رو تخت برو فعلا تا خوب شه ‌ ولی رو تخت چون فشارکمتر شاید حس شه‌ تعدادش‌ رو بیشتر کن

تیکر هدفمیییی   
ایی بابا ‌ چرا 😯😯 خو عیبی نداره ‌ رو تخت اگه اذیت نمیشی رو تخت برو فعلا تا خوب شه ‌ ولی ...

بنظرت این خوبه خوب فشار میاره رو عضلات شکم 

نه جونم  شهرزاد جون اجازشو‌ داده بود 😝😝😝😜

هیچم نه تکذیب میکنم این من و این تو اینم نیکی من هیچ اجازه ای ندادم هرکی بگه دلوخ میگه😌😌

@نیییییییکی    دلوخکی گولت نزننا من به هیشکی اجازه ی هیچی ندادم غیر از تثبیت بامداد بقیش حرامه دیگه😌😌

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
ایی بابا ‌ چرا 😯😯 خو عیبی نداره ‌ رو تخت اگه اذیت نمیشی رو تخت برو فعلا تا خوب شه ‌ ولی ...

رو تخت امتحان نکردم باشه پس میتونم بیشتر هم برم از ۲۰۰ تا تو بگو هزارتا 😁😊😊😊😊

ممنونتم عزیزم😘😘😘😘😘

2706