2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست
🤣🤣🤣🤣سیلووووم‌ هیچ کدومشون شامل حالم نشد جز جیب شوهر😆😆

😂😂😂😂

نیکی جون من نگاهم بهمونم نیس😂😂 از بسکه خالیه😆😂 قشنگ یماه پیش روفتمش دیگه چیزی نمونده توش😆😆😂 حرفم بزنم میگه بهت گفتم اینکارو کنی اونکارو کنی خرید عید دیگه نیستا 😆😆😂منم مجبورا میرم با پول خودم خرید میکنم😆😆 برای اونم میخرم😆😆 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا تو بچگی. ما رو تمیز نمیشستن ما رو میسابیدن یه بچه دیگه تحویل میدادن مثل مار پوست مینداختیم😂 ...

دقیقا😂😂😂

وای مائده جون دلم میخواد الان مامانم بیاد بسابتم😂😂 خیلی وقته سابونده نشدم😁 

اینقدر بسابتم که وقتی از حمام میام بیرون از فرط خستگی بخوابم😂

2720
دقیقا😂😂😂 وای مائده جون دلم میخواد الان مامانم بیاد بسابتم😂😂 خیلی وقته سابونده نشدم😁  ای ...

😂😂😂😂😂😂

زنگ بزن بهش بگو مامان دلم برای سابیده شدن تنگ شده میای کمک؟ 😁😁😁

وای سهاااااااااا

خواهرزاده ام امیرعلی یه بار قاطی کرد برگشت گفت من دیگه با بابا نمیرم حموم 10 بار کیسه میکشه منو😂😂😂

عدسی بدون روغن‌  سالاد و تخم مرغ آب پز سالاد کلم بافیله مرغ سالاد نخودفرنگی و ذرت و قارچ&nbs ...

مرسی عزیزم😍گفتی قارچ هوس قارچ سوخاری کردم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
😂😂😂😂 نیکی جون من نگاهم بهمونم نیس😂😂 از بسکه خالیه😆😂 قشنگ یماه پیش روفتمش دیگه چیزی نمونده ت ...

😂😂😂😂ایی جووونم ‌ تنت ساااالم‌ 😙😙😙

خوبه که باز خودت حقوق داریی . 😀 

تیکر هدفمیییی   
2714
سلام دوست خوشگلا روز قشنگتون بخیر خونه تکونیم دیروز تموم شد رفتیم از خونواده ها هم خداحافظی کردیم ...

سلام عزیزم من امروز کارام تموم شد تا الان داشتم کار میکردم 😳😳😳😳سفرت بی خطر عزیزم بهت خوش بگذره

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
😂😂😂😂ایی جووونم ‌ تنت ساااالم‌ 😙😙😙 خوبه که باز خودت حقوق داریی . 😀 

آره خوبکه حقوق دارم وگرنه هر سال دم عید تو خونمون کشته میدادیم😂😂😂 

الان چندروزه دنبال اینم یخچالمونو عوض کنم😆😆😂 شوهرمو هی میبرم اینمغازه اون مغازه سردرد میگیره دست خالی میاد خونه😂😂میگه اگه تو مارو بعد از عید با اینهمه خرج بدبخت نکردی😆😆

خب منم تا الان ۲۰۰ تا درازنشست رفتم با ۱۰۰ زیرشکم  ولی پشتم خیلی زخم شده 😥😥😥

دیگه نرو عزیزم تا خوب شی اذیت میشیا

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
2706