2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست

بچه ها ۱۳۰ تا باقی مونده کالریمو با چی‌پر کنم ب نظرتون ک گشنگیمم برطرف شه؟؟شام ماکارانی ی لیوان میخورم بیشتر چربی مصرفیم‌میره بالا...حالا  به نظرتون‌چی بخورم؟بیسکویت خوبه؟ میوه‌هم کلی خوردم‌امروز

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بچه ها ۱۳۰ تا باقی مونده کالریمو با چی‌پر کنم ب نظرتون ک گشنگیمم برطرف شه؟؟شام ماکارانی ی لیوان میخو ...

عدسی بدون روغن‌ 

سالاد و تخم مرغ آب پز

سالاد کلم بافیله مرغ

سالاد نخودفرنگی و ذرت و قارچ 

بیسکوئیت‌ نخور

تیکر هدفمیییی   
2714
خواهش میکنم والا گفتی اگه برام. نفرستی میای جشن یازده حموم میگیری😂😂😂😂تهدید کردی🤣🤣🤣 منم گفتم ...

اتفاقا دم عیدی یه حالی بهت میدادم😂😂 کاش یکی پیدا میشد منو کیسه میکشید😂😂 یاد دوران بچگی بخیر ینفر تمیییییز میشستت میدادت بیرون😂😂 

اتفاقا دم عیدی یه حالی بهت میدادم😂😂 کاش یکی پیدا میشد منو کیسه میکشید😂😂 یاد دوران بچگی بخیر ینفر ...

والا تو بچگی. ما رو تمیز نمیشستن

ما رو میسابیدن یه بچه دیگه تحویل میدادن

مثل مار پوست مینداختیم😂😂😂😂

2706