2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
میرم ی استان دیگه ننه 

خانواده خودتم اونجان دیگه؟؟؟خوش بگذره حسابی بهت😍😍منم دلم سفر میخاد😒😒

گودزیلای.بتلبیت#  

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
شهرزاد دارم اهنگ دیوانه رضا بهرام گوش میدم نمیدونم چرا انقد گریم میاد😭😭😭😭هی بیا سر بزن خدایی

مماختو پاک کن بچه دیگه دم عیدی گریه نکن😒😒

چشم اگه ی کم بیکار بشم فوری از جنگل فرار میکنم میام اینجا 😂😂

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2714
😂😂😂😂فدات شم ‌. مواظب باش‌  با آمازونیا‌ خیییش‌ بگذره😂😂

فعلا از دور دیروز یکم زخمیشون کردم بفهمن دنیا دست کیه تا برم حضوری شاخشون بزنم😈😈🤣🤣🤣حالا هی میخوان بگن بخور بخور منم امروز نوبت پریم بود هنوز نشدم عوقم میاد روشون بالانیارم صلبات🤣🤣🤣🤣🤣

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
خانواده خودتم اونجان دیگه؟؟؟خوش بگذره حسابی بهت😍😍منم دلم سفر میخاد😒😒 گودزیلای.بتلبیت# &nb ...

😂😂من دیشب با گودزیلا دعوام شد‌ میگه بریم شمال روز عید  بهش میگم میدونی که خوشم نمیاد موقع سال تحویل جایی باشیم‌ دوست دارم اون موقع خونه باشم

میگه نه روز اول عید به بعد بریم سال تهویل خونه باشیم 

میگم میدونی که من تو عید از شمال متنفرم.😂😂

بیجعول‌ میگه اصلا تا سر کوچه هم نمیرمت‌ 😂

منم گفتم نیازی نیست‌ تو ببری خودم میرم😝😝😝😝😝

تیکر هدفمیییی   
2706