2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست
سلام به خوشکل خانمایی که یدستتون توی گردگیریه     یه دستتون روی جاروبرقیه   یه پاتو ...

سلام عزیزم خوبی

من ک سرم همش تو دیگه خدا بخیر کنه ولی با بقیش کاری ندارم فعلا 😁😁😁

هنوز خرید عید هم نکردیم 

عروسی خواهرم بود درگیر اون بودیم پس فردا میریم خرید تازه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوبی من ک سرم همش تو دیگه خدا بخیر کنه ولی با بقیش کاری ندارم فعلا 😁😁😁 هنوز خرید عید ...

من وقت نمیکنم سرمو از دیگ بیارم بیرون  اخه وقت غذادذست کردن ندارم همش غذای بیرون  

ای جانم عروسی آبجیت بوده  مبارکه عزیزم  رقص دونفره رو واسه این میخواستی؟  بجان خودم دیگه دوستم جواب نداد  

من وقت نمیکنم سرمو از دیگ بیارم بیرون   اخه وقت غذادذست کردن ندارم همش غذای بیرون     ...

آره دقیقا مثه من هرچی گیرم میاد میخورم 

آره عزیزم ممنون 

دیگه خودش پیدا کرد با آهنگ ترکی رقصیدن خیلی خوب شدرقصشون .

فدای سرت 😚😚😘😘

2456
بچه ها من هنوز خونه تکونی نکردم   خریدام نصف و نیمست     کلی کار عقب افتاده دارم &nb ...

وای سها خدا لگدت نکنه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
😋😋😋😋😋😋😋😋 نوش جان

گلبانت✋✋😋😋

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

ما ک خوراکیهامونم خریدم تمام شد...مونده ی بلوز واس شوهر جان و ماهی گلی🤩🤩🤩🤩

اره عزیزم ازشون اسکرین گرفتم خیلی زحمت کشیدی       فقط باید وقت کنم درستشون کنم ف ...

خواهش میکنم

والا گفتی اگه برام. نفرستی میای جشن یازده حموم میگیری😂😂😂😂تهدید کردی🤣🤣🤣

منم گفتم تا خودمو 20 بار نبردی حموم بفرستم😁😁😁

2714

میان وعده یه قاشق سمنو خوردم

کالریش چقد کمهههه

سیر هم میکنهههه

نیم ساعت حلقه زدم نیم ساعت حرکات شکم نیم ساعت رقص

بقیه اش هم در حال کوزتی بودم

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
@شهرزاد۹۳     شهرزاد جون‌ کجایییی‌ چَ کار میکنی‌ . نیستی ببینی‌ همه رفتن تو دیگ و تو ...

😚😚😚😚😍😍😍گوبونت برم  من الهی منم دلم تنگولیده☹🙁

تازه راه افتادیم به سمت مقر قوم الظالمین😂😂😂

تو.لوح.سیامک.و.قومش# 😝😝😝😝 

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2706