2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804817 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها جوون کسی میدونه یدونه سینه مرغ سوخاری که تو رستورانا طبخ میشه کالریش حدودا چقدره؟ من زدم ۳۰۰ ...

عزیزم من اپ هام پاک شدن دقیق نمیدونم چقدرمیشه ولی سینه مرغ کامل حدودا ۲۸۵ کالری داره سوخاری باشه بیشتر میشه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

سلام خوشگلا چطورید 😘😘😘♥️♥️♥️

بچه ها دختر من امروز دیگه تعطیل میشه و ممکنه نباشم و به تاپیک نتونم زیاد سر بزنم چون یسری کار دارم و سرم خیلی شلوغ میشه 

گفتم تثبیت و رژیم تو عید رو یبار دیگه بزارم که اگه نتونستم بیام یادم نره 

بهتره توی عید هم رژیم‌ رو رعایت کنید ولی اگه مهمونی یا مسافرت میرید و براتون سخته میتونید تثبیت باشید برای تثبیت وزن ضربدر ۳۰ میشه و ورزش هم نباید کم بشه ولی این مقدار کالری رو یهو نباید زیاد کنید باید صد تا صد تا زیادش کنید هر هفته یا هر سه روز و اگه یروز هم زیاده روی داشتید حتما فرداش جبران کنید با ورزش و کالری پایین

نرید یهو بترکونیدا سعی کنید کربو هیدراتتون کمتر و سبزیجات و پروتیین بیشتر مصرف کنید  

رژیم هم اگه میخوایید داشته باشید میتونید کل کالری رژیم رو تو هفته جمع کنید و هر جور که دوست داشتید تو کل هفته پخش کنید  یروز اگه مهمونی بودید مثلا اون وعده رو بیشتر بخورید وعده ی قبل و فرداش حتما کمتر کنید کالریتون رو و ورزش هم داشته باشید

امیدوارم سال جدید رو خیلییی عالی شروع کنید و همگی به وزن هدفتون برسید 

دوستتون دارم ♥️♥️♥️♥️♥️♥️  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2728
سلام خوشگلا چطورید 😘😘😘♥️♥️♥️ بچه ها دختر من امروز دیگه تعطیل میشه و ممکنه نباشم و به تاپیک نتونم ...

سلام عزیزم

سال خوبی داشته باشی و ب همه ارزوهای خوبت برسی انءشالله درکنار خانوادت😘😘😘😘🙏🙏🙏

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

سلام ب همه دوستای خوبم❤😘صبح همگی بخیر و شادی💃💃💃

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سلام عزیزم سال خوبی داشته باشی و ب همه ارزوهای خوبت برسی انءشالله درکنار خانوادت😘😘😘😘🙏🙏🙏

سلام عزیزم قربونت 😘😘😘😘

تو هم همینطور گلم ♥️

سلام خوشگلا چطورید 😘😘😘♥️♥️♥️ بچه ها دختر من امروز دیگه تعطیل میشه و ممکنه نباشم و به تاپیک نتونم ...

سلام عزیزدلم خوبی 😍😍😍😍😍😍

خیلی خیلی ممنون که اینقد بفکری سپاس فراوان 

بخاطر شما ما اینجا کلی دوستای خوب پیدا کردیم و اینجا شده برامون خونه دوم 😊😊😊😊

امیدوارم همیشه خودت و خانوادت دلتون شاد و لبتون خندون باشه و همواره خوش باشید 😀😀😀😀

سال پراز خوبی و خیر رو برات آرزو دارم مهربونم😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

سلاام صبحتون بخیرررر

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

سلام خانومی چیکار کردی دیشب 

البته من میخواستم بهت بگم ۵ تا ۶ ساعت کارت طول میکشه شب نرو ولی نتونستم برات بنویسم .

حالا راضی هستی

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

عزیزدلم بخاطر همه چی ازت ممنونم

امیدوارم بهترین روزها رو ویش رو داشته باشی

عیدت هم پیشایش مبارک

😘😘😘😘😘😘

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

سلااام زیبا...چخبرا؟؟؟موهات و به به کردی؟؟؟؟؟

سلام عزیزدلم خوبی 😍😍😍😍😍😍 خیلی خیلی ممنون که اینقد بفکری سپاس فراوان  بخاطر شما ما اینجا ...

سلام عزیز دلم قرربونت عشقم منم اینجا دوستای گلی مثل شما پیدا کردم😍😍😍 

تو هم سال خوبی داشته باشی و به همه ی آرزوهات برسی😘😘♥️♥️♥️

سلام خانومی چیکار کردی دیشب  البته من میخواستم بهت بگم ۵ تا ۶ ساعت کارت طول میکشه شب نرو ولی ن ...

سلام عزیزم وای مریم جون داغون شدم اصلا ب گ...و....ه خوردن افتادم فویل موهام اصلا ب پایه نمیرسید لعنتی...تا ۱۲:۱۵ رب اونجا اسیر بودم بعدشم دیگه دیدم داغون گفتم صب میام رنگ ساژ بزار....اره بنظرم خوب شد....رنگساژ گذاشت عکس میزارم 

سلااام زیبا...چخبرا؟؟؟موهات و به به کردی؟؟؟؟؟

سلام عزیزم فعلا نصفه به به کردم دارم اماده میشم برم بقیشم به به کنم😂😂😂

2706