2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.تاحالا کالری مصرفیم 0😁تازه ازخواب بیدارشدم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2720
تو این یک ماه فقط سیب بوده  وزن بدنش الان کاملا آماده س برای برگشت‌ ‌ به نظر من الا ...

مرسی گلم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 راسی هر قاشق غذا خوری دمی گوجه چقد کالری دارا

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

سلام

مردددم

کل سرامیک های حموم با تیرک وحید شست😀

کل اتاق خوابم خالی کردم رنگ کنیم باز بچینم

امروزم کل لوازم برقی هارو گذاشتم پایین کاورهاشون شستم😯خسته شدم یهو باز خون ریزیمم شروع شد

نمیدونمم چی رو چقدر خوردم😐وزنم ثابته 

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀
سلام خسته نباشی. 😊😊😊😊 خودتون میخواین رنگ کنین؟؟؟

مرسی😍

ن بابا پری سال رنگ کردم باز بچه ها خط خطی کردن میخوام لک گیری کنم

خونه تکونی خراب کرده رژیممو صبحونه برنح نهار نون پنیر شام معلوم نیس😧😵😨😱😟😩

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀
2714

عزیزان روز فست و فردا وزن کشیه.

تنبل نباشید بلند شید ورزش کنید😁

من ست اول حلقه رو رفتم.الانم میخام برم‌با کش کار کنم 😃

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
🤣🤣🤣🤣🤣خوشم‌ میاد کاری به ضرر شکم نمیکنیم  یکی از یه چیزی کم میکنیم ‌ ۵ تا یه چیز دیگه اضاف ...

😝😝😝😝تو لوحت خو قند کشمش کمتره دیگه دارم سعی میکنم همشو بکنم کشمش😂😂😂خو کمتر ازین مگه میشه اصن محاله برام☹☹من کسی بودم که یک کبلو دانمارکی رو تنهایی دو روزه میخوردم عااااشق شیرینیجاتم این برام یعنی معجزه قدرمو بدون😂😂😂😂

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
🤣🤣🤣🤣🤣خوشم‌ میاد کاری به ضرر شکم نمیکنیم  یکی از یه چیزی کم میکنیم ‌ ۵ تا یه چیز دیگه اضاف ...

رفتی صفحه ی ۴۶۲۰ خوندی😨😨😯😯

عزیزان روز فست و فردا وزن کشیه. تنبل نباشید بلند شید ورزش کنید😁 من ست اول حلقه رو رفتم.الانم میخا ...

😛😛😛😛😛زرنگ کی بودی توووو😁👏🏾👏🏾👏🏾

عزیزان روز فست و فردا وزن کشیه. تنبل نباشید بلند شید ورزش کنید😁 من ست اول حلقه رو رفتم.الانم میخا ...

من دوروز دیگه موعد پریودمه . از الان شکمم باد کرده☹☹☹ اما حتما وزن میکنم. دوست دارم ببینم این هفته چیکار کردم😃😃😃

البته چون نزدیکه پریودمه شاید اشتباه نشون بده اما این که ببینم کم نکردم خودش باعث تلنگر میشه که بیشتر ورزش کنم و غذامم مراعات کنم😌😌😌😌😌

باشد که تاعید من رو ترازو عدد ۷۰ رو ببینم😍

❤👬❤
من دوروز دیگه موعد پریودمه . از الان شکمم باد کرده☹☹☹ اما حتما وزن میکنم. دوست دارم ببینم این هفته چ ...

مراقب باش تلنگری نشه که دیگه رژیم نگیری😈😈😈

🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

چالشامو رفتم فقط حلقم مونده انشااله بتونم چندتا ست بزنم امروز 😊😊😊😊😊

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2706