2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804848 بازدید | 290067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها دختر عموی من با رژیم یک ماهه سیب ۲۰ کیلو کم کرده ینی برمیگرده؟البته صورتش ی جوری شده تیره شده از من پرسید ینی برمیگردم گفتم کالری شماری کنی ن کالری نثبیت و بش پیشنهاد دادم ینی درست راهنمایی کردم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
سلام بچه ها صبحونه و ناهار روز فست چه غذاهایی بهم پیشنهاد میدین؟

تخم مرغ اب پز

گوجه و خیار با نون

سالاد

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
بچه ها دختر عموی من با رژیم یک ماهه سیب ۲۰ کیلو کم کرده ینی برمیگرده؟البته صورتش ی جوری شده تیره شده ...

تو این یک ماه فقط سیب بوده 

وزن بدنش الان کاملا آماده س برای برگشت‌ ‌ به نظر من الان برای تثبیت برای اون زوده ‌ کالری شماری رو بگو انجام بده ‌ به جا دو روز ۵۰۰ هم ۸۰۰ مصرف کنه ورزش هم داشته باشه‌ تا بدنش عادت کنه‌  

تیکر هدفمیییی   
سلام بچه ها صبحونه و ناهار روز فست چه غذاهایی بهم پیشنهاد میدین؟

چای سبز و یه عدد خرما ‌ و یه سیب متوسط

چای سبز و تخم مرغ آب پز و یه گوجه

دو کف دست نون و یه قوطی کبریت پنیر و چای سبز

تیکر هدفمیییی   
فودات بشم😚😚 منم خرما و کشمش میخورم یکی از خرماهامو کم کردم ۵ تا به کشمشام اضافه نمودم😂😂😂فیثاغو ...

🤣🤣🤣🤣🤣خوشم‌ میاد کاری به ضرر شکم نمیکنیم 

یکی از یه چیزی کم میکنیم ‌ ۵ تا یه چیز دیگه اضافه میکنیم🤣🤣 

تیکر هدفمیییی   

صبحانه یدونه تخم مرغ ابپز😁با گوجه😋

یک سوم گردو هم خوردم😂😂😂

بعدشم میخام ۱۱ برم حلقه روی😊

امرووووووز میترکونم😎

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ناهارم میخام ته چین بزارم.خودم ی تیکه سینشو با گوجه یا ترشی میخورم.

میانوعده هم‌یا پرتقال یا گردو.😋

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2706