2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804931 بازدید | 290067 پست
سلام. نیکی جونم مرسی عزیز دلم، همچنین مادربزرگ شما زنده باشن😍🙏 نه رسم آش نداریم ولی اصطلاحشون ای ...

فدات شم عزیزم ‌ 

اوکی ‌ به سلامتی بگذرونی ایشالا اون فندوق کوچولو ماه رو مادر بزرگ و پدربزرگ عزیزت‌ به سلامتی در آغوش بگیرن😍😍😍😄😄

تیکر هدفمیییی   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام سلام صبح روز جمعه تون بخیر خوبین؟  آقا ما امروز با ظرف آش ترش رفتیم خونه مادربزرگ پدربز ...

اخیییی😍😍😍😍😍

زنده باشن الهی😚😚😚

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2738
اخیییی😍😍😍😍😍 زنده باشن الهی😚😚😚

سلام شهرزاد جونم

مرسییییییی😍😍😍😍

انقدر ذوق کردن شهرزاد انقدر خوشحال شدن که حد نداره

پدربزرگم میگفت مادربزرگت هر روز گریه میکرد که مائده بچه دار نشده، دوست دارم بچه شو ببینم😔😔گفت الان با این خبرت دیگه فقط میخنده😍😍😍

ازشون خواستم به هیچ کس نگن

بعد من یه شوهرخاله دارم که خیلی کاری و مهربونه ولی خب چاقه و خیلی شکمش بزرگه، پدربزرگم یهو برگشت گفت تا شکمت مثل شوهرخاله ات نشه به کسی نمیگیم😂😂😂😂

سلام شهرزاد جونم مرسییییییی😍😍😍😍 انقدر ذوق کردن شهرزاد انقدر خوشحال شدن که حد نداره پدربزرگم م ...

سلوم گل گشنگم😚😚

الهیییی😍😍همیشه دلشون شاد باشه عمر با عزت داشته باشن ایشالا💖💖💖

شکم😂😂😂😂😂

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

مائده جونم خیلی خوشحالم برات

ایشالا به سلامتی به دنیا بیاریش ببری خونشون دست بوس

من وسط کارخونه اومدم یه سر بهتون بزنم

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
سلوم گل گشنگم😚😚 الهیییی😍😍همیشه دلشون شاد باشه عمر با عزت داشته باشن ایشالا💖💖💖 شکم😂😂😂😂😂

انشالله خدا همه پدربزرگ مادربزرگا رو حفظ کنه🙏🙏

آره شکم😂😂😂

مادربزرگم که اومد بوسم کنه میگفت (ته دیم دِرِستی او بورده) یعنی کلا صورتت آب شده نمیشه بوست کرد😂😂😂😂😂😂

پیشاپیش نخسته‌ دلاور😍😍

فدات شم عزیز دلم...انشاالله امروز برسم پنجره ها رو پاک کنم دیگه خیلی خوش به حالم میشه

فردام ماموریت دارم یه شهر دیگه تا غروب طول میکشه برسم خونه نمیخام وقتی خسته رسیدم خونم بازار شام باشه

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
2706