عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804894 بازدید | 290067 پست
پاشو چالشاتو برو 😂من ی چالش شروع کردم نزدیک ۲۰/۲۵دقیقه طول میکشه باور کن اخراش از کیون نفس میکشم بع ...

😂😂😂

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
عزیزم امروز کلی ازمایش دادم سی بی سی و......پاپ اسمیرم دادم خلاصه بعدش میخوام خونه تکونی کنم منو ت ...

سلام ایشالا خوب باشه جوابش سنجاقک خانوم سرگروهتونه 

آره همونا

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
😂😂😂

باور کن الهه جون امروز که انجامش میدادم از همه جام عرق میریخت تازه من کلا عرق نمیکنم بعد زد ۵۳تا سوزوندی🤪🤪🤪تازه شهرزاد میگه سوزونده چالشارو نصف کنیم یعنی من ۲۵دقیقه جر خوردم ۲۶تا سوزوندم😜😜😜

بچه ها من کالریم تموم شد ۵۱۲ شد ، 😁😁😁هیچ چیز خاصی هم نخوردم ، امروز  خیلی بد خوردم اصلا یه چیز درست حسابی نخوردم ، بی برنامه بودم ،

یکم شیر عسل ، یه تکه خیلی کوچیک نان ساندویچی با پنیر صبحانه ، یه شکلات تلخ ، یکم ژله ، یه قاشق خورش قیمه یه قاشق هم کته به یه تکه کوچیک گوشت ، 

مجازم تموم شد  فقط ۴ تا خرما دارم که حساب کردم هنوز نخوردم 😁😁😁

چی کار کنم تا شب😁😁

۶ کیلومتر هم پیاده روی کردم ، حسابی انرژیم تموم شد ، زده ۲۸۹ کالری سوزانده

من شدم ۶ کیلومتر ، دیگه فکر نکنم برم تا شب چون خستم شده ، هیچ کاری هم نکردم از صبح تا حالا😁😁

برای شروع عالیه دمت گرم😍😍

منم ۳ کیلومتر رفتم...بقیه اش رو هم عصر پاساژگردی میکنم.

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
باور کن الهه جون امروز که انجامش میدادم از همه جام عرق میریخت تازه من کلا عرق نمیکنم بعد زد ۵۳تا سوز ...

ن اون چالشا درسته کالری سوزیشون.

برنامه ک خود شهرزاد گفت نصب کنیم ک تاپ صورتی و شلوار سبز ابی داره زیاد میگه.مثلا ۱۳ دقه میری میگه ۲۰۰ تا سوزوندی😝اونو باید نصف کرد😁

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
اول اون قسمت پایین رو بزن این چند تا گزینه میاد اونمه دورش خط قرمز کشیدم رو چند ثانیه نگه دار روش&nb ...

ممنون عزیز دلم عشقی😘😘😘😘😘😘😘

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
بچه ها من کالریم تموم شد ۵۱۲ شد ، 😁😁😁هیچ چیز خاصی هم نخوردم ، امروز  خیلی بد خوردم اصلا یه چ ...

برو پاساژ گردی.شب زود میاد😁

من یسری اینکارو کردم شامم فقط اب خوردم😁

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

بچه ها رژیم سیب چجوریه

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵
2706