2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804819 بازدید | 290067 پست

سلام صدتا سلام😎

صبح قشنگتون بخیر😍

خوبین؟🤗

من پسرمو بردم حموم و خوابوندمش.برم یه خونه داریم برسم😜

به جز رها هیشکی رژیم نسکافه نمیخواد؟😋

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو بچ‌سلام. من همچنان خونه مادرشوهرمم😭😭😭😭 امروز قرار بود برم خونه مامانم دعوت بودیم. چون دیش ...

سلام .چه بد😬😬😬😬

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
سلام صدتا سلام😎 صبح قشنگتون بخیر😍 خوبین؟🤗 من پسرمو بردم حموم و خوابوندمش.برم یه خونه داریم برس ...

منم میخوام😜

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2728
سلام عزیزم  😙😙😙 😂😂😂😂

سلام عشقم😘 

ابروهات مبارکه 😍

زخمش خوب شد عکس بزار 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
باورت‌ میشه موقعی که میان جاریم انقدر بچه هاش کثیف کاری و شیطونی میکنن‌ همسرم تا ۱۱ تحمل میکنتشون بع ...

آره باورم میشه 😂😂😂

پسر خواهر شوهر منم همینه انگار زلزله میاد قشنگ

تازه کلی از وسایلای دخترمو میشکنه و یسری هم با خودش میبره 

دختراشم کلا تو یخچالن یسری نصف شربتای ویتامین دخترمو خورده   بودن تقویت بشن نعلتیا  😂😂

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ای بامداد جون تو بچه داری😄😘من فکر میکردم بچه نداری اخه یادمه قبلا که می اومدم میگفتی میخوای بری تو ...

آره بابا دخترم ده سالشه  خودمم ۳۱ 

واسه بچه دوم میخواستم اقدام کنم 

دوست دارم بزارم ولی از وقیح و یکی دیگه میترسم 

تو هم حرص منو دراوردی😤😤😤 بتتتتترکی

من ی مریم حرص درارم😁😃

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
زنگ بزن شوهرت بگو یه مرخصی ساعتی بگیره بیاد یه چن ساعت باهم باشین بچه رو هم بده اون عتیقه ها نگهدارن ...

شوهرم اگه خودش واقعا میخاست میبرد خونه😤

اونم پیشمونه دیگ.فقط امروز شب کاره و نمیاد.

عمرن نگه نمیدادن اووووق نمیخامم بمونه پیششون😒

😐

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
خوب دختر خوب خودت پاشو برو خونه مامانت اینا 

اخه خونه مامانم مجتمع کناریمونه.پیش خونه خودم😁

وقتی منو نبرد خونه ینی نمیخاد برم دیگ😭

2706