2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804883 بازدید | 290067 پست
واسه منم همین مدلی ان  تازه اگه ما کار نکنیم میگن تنبله 😑 خدا منو ببخشه 😅😈💃🏻💃🏻

😝میبخشه😁

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

من امروز نمیتونم ورزش کنم 😥 الان ک داریم خونه تکونی میکنیم بعداز ظهرم میخایم بریم خرید...تصمیم دارم امروز هر جور شده فست بگیرم کاش قندم باز نیفته ..خرما میخورم با شیر قندم نیفته...البته چن دقیقه ک وقت داشتم راه رفتم ینی ۱۸ تا خوردم صبونه ۱۱۸ تا سوزوندم خدا کمک کنه

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂وای خدا  خواهر شوهر های من خدا رو شکر نمیمونن‌ خدایییی تمیز هم هستن‌   ولی ولی و ...

😂😂😂😂😂😂😂

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
کنگر خوردی لنگر انداختی🤣🤣

کوفت بخورم.بابا نمیزارن برم خونم

گودزیلام نمیبره ک حرص منو دربیاره

2728
سها من خودم و شوهرم خیلیی حساسیم چون بچه داریم همه چیز تمیز باشه اونا خودشونم میدونن ولی ا ...

ای بامداد جون تو بچه داری😄😘من فکر میکردم بچه نداری اخه یادمه قبلا که می اومدم میگفتی میخوای بری تو کار اقدام😐

مگه چندسالته شما؟؟اینقدههههههههههههههه دلم میخواد ببینم عکستو

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
کوفت بخورم.بابا نمیزارن برم خونم گودزیلام نمیبره ک حرص منو دربیاره

یعنی چی اخه یعنی تو این چن روز شوهرتم دلش برا تو وحسین تنگ نمیشه.😟😟😟😟اینا چقد بی ملاحضه ن شاید تو دلت بخواد با شوهرت بخوابی یا تو خونت یه کار واجب داشته باشی أه😬😬😬😬😡😡😡😡

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

زنگ بزن شوهرت بگو یه مرخصی ساعتی بگیره بیاد یه چن ساعت باهم باشین بچه رو هم بده اون عتیقه ها نگهدارن برین خونه😜😜😜بعد شوهرت میره بچه رو میاره دیگه

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
😂😂😂😂😂😂ممنون  ای خدا از دست تو  اصلا همه ی این ها مسخره بازی های هاشور کاراس‌  ...

تاتو را بلدم دیگه الهی شکر .ولی جدا خیلی عقب موندمو.

هیچی از قر و فر حالیم نیس 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂وای خدا  خواهر شوهر های من خدا رو شکر نمیمونن‌ خدایییی تمیز هم هستن‌   ولی ولی و ...

واااای چقدر سخت.حالا من خدا را شکر ادم شوهرام تا دعوتشون نکنم نمیان باورت میشه با یکی جاری هام همسایه هستیم ، سالی یکبار شاید خونه هم دیگه بریم .جمعه به جمعه همه خونه نه نه اش اینا جمع میشیم فقط.

تقریبا شش هفت کیلو  البته بستگی به مدل بدن هم داره ممکنه مدل اندامت مثلا سیب باشه اینجوری سایز ...

منه بدبختم مدل سیبم😫😫😫😫😫

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2706