2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804815 بازدید | 290067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آفرین 😊😊😊😊 چقد لج درآرن نکبتای عقده ای😑😑😑 حالشونو جا بیار عزیزم قشنگ بسوزن😁😁😁

یادته گفتم جاریم زنگ زد بهم گفت اگه داری یمقدار پول بده قرضمون منم یتومن ریختم بحسابش؟

دیدم رفتن قشم تند تند خریدای گرون گرون میکنن بدور چشم شوهرجان شماره حساب دادم که پولمو بریزه بحساب       

اینیکی جاریم همکه الان بوشهره چند روز پیش بعد از یه غیبت طولانی که در گشت و گذار بسر میبرد پیام داد با شوهرم قهرم منم درجواب نوشتم ایشالله درست میشه  گفت ممنون . گفتم خواهش   قشنگ قهوه ای شد  میرن خوشیاشونو بایکی دیگه میکنن نکبت و بیپولیشونو میارن واسه من  

خانمی هر چند کیلو کاهش یک سایز کم میشه؟

تقریبا شش هفت کیلو 

البته بستگی به مدل بدن هم داره ممکنه مدل اندامت مثلا سیب باشه اینجوری سایز بالا تنه دیر تر از پایین تنه کم میشه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2728
وااااااااآاای چ سخت😝 حالا من ک الان خونه مادرشوهرمم.جایه خاهرشوهرمیناهم من جمع میکنم. انقد برنمید ...

واسه منم همین مدلی ان 

تازه اگه ما کار نکنیم میگن تنبله 😑

خدا منو ببخشه 😅😈💃🏻💃🏻

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
بچه ها بیایید وسط                     & ...

💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

خدا منو ببخشه ولی دیگه کارای خونه تکونی رو کشششششش میدم تا شب عید ، خطر در کمینه  🤪🤪

عزیزم بسلامتی مبارکت باشه خوشگلم .دیگه نمی گم فیبروز چی چیه چون این جوری میفهمی چقدر از دنیا عقبم . ...

😂😂😂😂😂😂ممنون 

ای خدا از دست تو 

اصلا همه ی این ها مسخره بازی های هاشور کاراس‌  همون تاتو ی خودمون

تیکر هدفمیییی   
بخدا به هیچی دست نمیزنن دفعه ی پیش خواهر شوهرم صبح جاشو جمع نکرده بود تو رختخوابی که من تازه شستم سی ...

😂😂😂😂وای خدا 

خواهر شوهر های من خدا رو شکر نمیمونن‌ خدایییی تمیز هم هستن‌  

ولی ولی ولی 😭😭جاااااااااری و دو تا دخترای شِرتی‌ و کثیفش‌ 😭😭

وقتی میان ‌ و میرن من باید از زیر کمد کپک‌  جمع‌ کنم 

تیکر هدفمیییی   
😂😂😂😂وای خدا  خواهر شوهر های من خدا رو شکر نمیمونن‌ خدایییی تمیز هم هستن‌   ولی ولی و ...

😂😂😂 اینا خودشون کپکن واسه من کلاس میزارن 

باورت‌ میشه موقعی که میان جاریم انقدر بچه هاش کثیف کاری و شیطونی میکنن‌ همسرم تا ۱۱ تحمل میکنتشون بعد به مامانش اشاره میکنه میگه فقط بریییین 😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

@بامدادخمار    

تیکر هدفمیییی   

برو بچ‌سلام.

من همچنان خونه مادرشوهرمم😭😭😭😭

امروز قرار بود برم خونه مامانم دعوت بودیم.

چون دیشب با گودزیلا دعوا کردم منو از قصد نیاورد خونه ک برم خونه مامانم.امروزم کلا شب کاره تا فردا ظهر نمیاد

گوووودزییلااااااااو خانوادش خرن😭😭😭😭😭

تازه دیشب انقد نارحت بودم ۳۰۰ تا بیشتر خوردم.بعدشم ورزش نمیتونم بکنم حلقه رو با خودش برد گودزیلا چون پهلوم سفت شده.گفت خودتو میکشی😩😭😭😭

غصه دارم‌شدیییید 😢

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2706