2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804931 بازدید | 290067 پست
اصلا یکارایی میکنن این در مقابلش خوبه  کلا فقط میگن ما خوبیم بقیه همه از دم بدن مثلا تفکرشون ا ...

یا خدا     

من تا الان باور داشتم بقوم یاجوج ماجوج شوهر کردم   الان ادعامو پس میگیرم تو عروس یاجوج ماجوجی نه من  

اینو یادم رفت بگم تااااا میتونم سالاد وسبزیجات کنار وعده هام دارم چه خام چه پخته...

اره تو عکسهات دیدم برام جالب بود با اینکه تثبیتی اینقدر رعایت میکنی برای همین مزاحمت شدم و سوال پرسیدم

شروع رژیم97/11/27با وزن91کیلو گرم.البته تا الان روم به دیوار 30کیلو ناقابل کم کردم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یا خدا           من تا الان باور داشتم بقوم یاجوج ماجوج شوهر کردم &nb ...

😂😂😂 آره والا 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
فدااااااات عزیزم که کامل جواب دادی.هیچ نوع قرص یا ویتامینی نمی خوری؟

خواهش میکنم 

نه 

فقط واسه ریزش موهام لعاب برنج میخورم در حد ۵ قاشق روزایی که برنج نخورم 

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2731

سلام دوستان منم از امروز میخوام شروع کنم به کالری شماری 

وزنم ۶۹ کیلو قدم ۱۶۴ 

دوست دارم به ۶۰ کیلو برسم انشالله 

برنامه کرفس رو دانلود کردم 

، سس و شیرینی و کیک و تنقلاتی که دوست دارم رو دیگه میخوام حذف کنم و سالم خوری کنم 😍

اره تو عکسهات دیدم برام جالب بود با اینکه تثبیتی اینقدر رعایت میکنی برای همین مزاحمت شدم و سوال پرسی ...

خواهش میکنم عزیزم راحت باش

اره من دیگه ادم سابق نشدم 😂😂الانم درحال فرم دهی و تخت کردن شکمم😧😧

خواهش میکنم عزیزم راحت باش اره من دیگه ادم سابق نشدم 😂😂الانم درحال فرم دهی و تخت کردن شکمم😧😧

پاشو ننه ست اول حلقه تو بزن

منم برم بزنم‌بعد برم‌دنبال کارم

وزن قبلی ۷۱😤 و وزن فعلی۵۹/۵۰۰ 🤔وزن هدف ۵۷😊
2738
خواهش میکنم  نه  فقط واسه ریزش موهام لعاب برنج میخورم در حد ۵ قاشق روزایی که برنج نخورم& ...

من برای ریزش مو آمپول میزنم.کاهش وزنت با همین رژیم بود؟چه مدت؟

شروع رژیم97/11/27با وزن91کیلو گرم.البته تا الان روم به دیوار 30کیلو ناقابل کم کردم.
من برای ریزش مو آمپول میزنم.کاهش وزنت با همین رژیم بود؟چه مدت؟

چه امپولی؟

اره تو ۵۰ روز..۱۲/۵کیلو کم کردم که دو کیلشو هم تو اوایل تثبیت کم کردم...از ۶۶ به ۵۳/۵

از اول آبان تثبیتم

چه امپولی؟ اره تو ۵۰ روز..۱۲/۵کیلو کم کردم که دو کیلشو هم تو اوایل تثبیت کم کردم...از ۶۶ به ۵۳/۵ ا ...

آمپول نوروبیون.ماشاالله چه عالی کم کردی .

بچه ها شوهرم الان زنگ زد گفت که گفته بهشون نیایید الهه خونه تکونی داره 

دست و‌جیغ و هوراااا 😎😎😎😎 💪🏻

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
آمپول نوروبیون.ماشاالله چه عالی کم کردی .

ماشالا به جونت😚😚

خیلی از بچه های دیگم هستن که وزن بیشتری کم کردن ماشالا کوه ارادن😍😍 ایشالا شمام رعایت کنی زودتر از اونی که فک کنی میرسی به هدفت😍

2706