2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804851 بازدید | 290067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😁😁😁بخدا نسکافه زیادبخورم همش شکره  البته نمیدونم نسکافه از کدوما ولی مال ما شکر داره بعدشم ...

عالی شدی افرین👏🏾👏🏾👏🏾👏🏾😍😍

ولی انسان متعادلی باش تثبیت بگیر اینقد زیاد و کم نکن بچه جان😒😒

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
عالی شدی افرین👏🏾👏🏾👏🏾👏🏾😍😍 ولی انسان متعادلی باش تثبیت بگیر اینقد زیاد و کم نکن بچه جان😒😒

سلام شهرزاد جونم

خوبی عزیزم؟

میبینی توروخدا

دیگه هیچی از بازوش نمونده

نمیدونم چیو میخواد لاغرکنه

بزن معطلش نکن😂😂😂😂

من اینقدر از بامداد کتک خوردم ک اینجوری لاغر شدم

من از برج ۲اینجام😂😂😂سه ماه دیگه میشه یکسال😂پوست کلفت شدم

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀
عالی شدی افرین👏🏾👏🏾👏🏾👏🏾😍😍 ولی انسان متعادلی باش تثبیت بگیر اینقد زیاد و کم نکن بچه جان😒😒

😂😂😂😂😂😂😂مرسی

چشم چشمممم

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀

بچه ها من بازم میگم عید هدف نهاییتون نباشه یعنی واسه عید خود کشی نکنید بعد برید بعد از عید دیگه ولش کنید 

عید یه تعطیلاته که در پیش داریم ولی هدف نهاییمون نیست هدف تون باید رسیدن به وزن ایده آل و اندام زیبا باشه که باید با صبر بهش برسید 

ولی الان چون اصرار دارید میگم رژیم سریع بگیرید ولی اجبااااری نییییییست 

بچه ها من دستور هر سه رژیم رو‌گذاشتم  دیگه بخونید ببینید کدوم با روحیه و مزاج و حال و احوالتون سازگار تره (خودتون دیگه عاقل و باقلید 😁) 

از ۱۹ اسفند شروع میکنیم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
هممون هستیم😁😁😁😁😁😁

بنظرتون شام تخم مرغ آبپز بخورم با خیار و گوجه؟یا پنیر خامه ای و خیار گوجه.کالری پنیرم بیشتره کمی.ولی دو روزه گذشته ۳بار تخم مرغ آبپز خوردم.

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
سلام شهرزادم خوبی😍😍😍😍 راستی توت خشک خوبه بخورم به نظرت یا کشمش یا خرما .من در روز ۳ تا خرما میخ ...

فودات بشم😚😚

منم خرما و کشمش میخورم یکی از خرماهامو کم کردم ۵ تا به کشمشام اضافه نمودم😂😂😂فیثاغورت حل میکنم 😝😝😝😝

کشمش قندش کمتره بهتره 

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
بچه ها من بازم میگم عید هدف نهاییتون نباشه یعنی واسه عید خود کشی نکنید بعد برید بعد از عید دیگه ولش ...

اره ۱۹ اسفند خوبه. به امید موفقیت💃💃💃💃 

هدفمون تا عید نیست .باید این دنبه و چربیا اب بشه تا بریم😁😁😁😁😁😁

❤👬❤
2706