2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804813 بازدید | 290067 پست

بچه ها فعلا سه تا رژیم سریع داریم 

اول پروتیین 

دوم سیب 

سوم نسکافه (که تجربه یکی از بچه های گروهه و ازش راضیه ) 

هر سه رژیم دو تا سه روزه ست کاهش بین دوتا سه کیلو داره البته بستگی به بدنتون داره 

البته یه نکته ای هست : بنظر خودم فعلا رژیم سریع شروع نکنید چون با رژیم سریع ممکنه استاپ وزن و ولع خوردن داشته باشید و ممکنه بعدش با کالری شماری سخت تر وزن کم کنید 

من رژیم های سریع طولانی تر مثل کانادایی و کتو رو اصلا قبول ندارم هم خیلی سخته و ارزش نداره و‌هم برگشت وزن سریع داره حتی با رعایت کالری شماری 

بنظرم بیشتر از دوبار هم نباید همین رژیم های دو سه روزه رو بگیریم 

حالا میتونیم بزاریم برای مثلا ده دوازده قبل از عید که سه روز بگیریم دو روز استراحت کنیم و سه روز دوباره بگیریم و دیگه تثبیت کنیم تا بعد از تعطیلات 

یعنی تا ۱۹ اسفند که یکشنبه هست کالری شماری معمولی خودمون رو داشته باشیم فقط کربو رو کمتر و ورزش رو بیشتر کنیم و حدودا ۳ کیلو کم کنیم و بعد با دو دوره رژیم سریع حدودا ۴ تا ۵ کیلو کم کنیم 

و اینکه هر کی هر کدوم ار رژیم ها رو دوست داره و میتونه انتخاب کنه و سه گروه بشیم با سرگروه و هر گروه یه مدل از رژیم ها رو بگیره بعد نتیجه رو بررسی کنیم برای دور دوم ببینیم کدوم رژیم بهتره

پس نظراتتون رو بگید و گروه هاتون رو انتخاب کنید 

رژیم اول پروتیین تو صیحاتش توی امضامه 

رژیم دوم سیب. شما توی طول روز فقط باید سیب و آب و چای میل کنید 

رژیم سوم رژیم دو روزه نسکافه به اینصورته که روز خودمونو با یه لیوان بزرگ نسکافه شروع میکنیم و در صورت گرسنگی هر بار یک لیوان بزرگ نسکافه میخوریم پودر نسکافه آماده رو تو دو لیوان آب جوش آماده میکنیم و ولرم میخوریم . در این دو روز دو کیلو گرم وزن کم خواهید کرد و سایز هم در نواحی شکم و پهلوها . 
نکته مهم اینه شب قبل از خواب خورده نشه که خواب رو مختل میکنه و به جاش میشه یه وعده کم کالری از مغزها یا چند خرما استفاده کرد . کسایی این رژیمو بگیرن که مشکل یا بیماری خاصی ندارن

و در کنار هر سه رژیم ورزش اجباریه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها فعلا سه تا رژیم سریع داریم  اول پروتیین  دوم سیب  سوم نسکافه (که تجربه یکی ...

لینکش تو امضامه حتما همه بخونید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
تو میتونی تو میتونی تو میتونی؟میگم تو ی روز باید پشت سر هم بری ۱۱ کیلو مترا یا هی استراحتم میکنی؟بعد ...

ممنون😘😘😘

نه تایم استراحت هم دارم ولی تو یه روز میرم.

هفته ی پیش هر روز بین ۷ تا ۹ کیلومتر میرفتم و یه روزم خودمو کشتم ۱۰ کیلومتر رفتم.امروز رکوردم رو ۱۱ تا میزنم.

دو ماهه که استوپم هر راهی رو که بگی رفتم ولی نشده...ولی پیاده روی جواب داد💪

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
2728
حداقل میداشتی اونا با دل سیر بخورن😂😂😂😂😂 منم از وقتی رژیم میگیرم نمیذارم چیپس و پفک بیاد خونه. م ...

وای عین منی منم چیزای خوشمزه تو خونه نگه نمیدارم از بس شکمو هستم ولی بعضی وقتا نمیشه خونه خالی باشه از تنقلات البته من اصلا پفک و چیپس هم برای دخترام نمیگیرم فقط سالم خوری بهشون میدم😊😊😊😊😊😊

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

ااااای

بچه هااااااا

کمک😭

زیر کبودی بدنم ک بعد حلقه ایجاد شده.وقتی دست میزنم اندازه ی زردی تخم مرغ احساس میکنم.

اصلا باد نکرده ها.ولی دست ک میزنم احساسش میکنم😯

شما هم‌ اینطوری شده بودین؟؟؟؟؟

جواااااب😭

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
ن😨

شاید چربیهامه😂😂😂😂

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
ممنون😘😘😘 نه تایم استراحت هم دارم ولی تو یه روز میرم. هفته ی پیش هر روز بین ۷ تا ۹ کیلومتر میرفت ...

انشاالله عزیزم برات صلوات میفرسم خدا بت قدرت بده

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
ااااای بچه هااااااا کمک😭 زیر کبودی بدنم ک بعد حلقه ایجاد ...

من زیر شکمم نبود کمرم بود زیر کبودیا سفت شده بود یکم که بعد چند روز خوب شد...

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
بچه ها فعلا سه تا رژیم سریع داریم  اول پروتیین  دوم سیب  سوم نسکافه (که تجربه یکی ...

بچه ها فقط اینم بگم رژیم سریع اصلا اصلا اصلا اجباری نیست فقط گذاشتم چون اصرار دارید 

فقط و فقط کسایی که میتونن اعلام کنن 

نبینم باز بگید سخته و عوارض داره و نمیتونم و فلان 

فقط هر کی تواناییشو داره و دوست داره شرکت کنه 

نزارید دست به اسلحه بشم

2706