2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804813 بازدید | 290067 پست
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 انگار تازه داره زمستون شروع میشه. شوهرم انقد تعجب میکنه من تو این هوا میرم پیاد ...

نوش جون

دلم چایی خواست برم دم کنم😋

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
سعی کن ۲ ساعت قبل خوابت میوه بخوری  چون قند میوه زود جذب میشه

عه جدی؟میگم ی تاپیکی هست توی ی ماه با کالری شماری ۶ کیلو کم میکنن چ جوریاس🙄🤔 چقد کالری میخورن؟ینی موهاشون نمیریزه؟من برای ریزش مو نمیتونم حتی فست بگیرم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه من زیاد حلوا نمیتونم بخورم😂😂😂😂😂 نمیدونم چم شده😁😁😁😁

من عاشق حلوا پنجشنبه پختم دادم حسینیه بخاطر اینکه خودم نخورم ۲ تا دیس رو پر کردم فقط یه بشقاب میوه خوری گذاشتم برای خونواده😁😁😁😁😁 همسری میگف خوب بیستر درس میکردی گفتم ۱ کیلو آرد بود دیگه بسته🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2728
😘😘😘 ۹ km دو کیلومتر تا رکورد بزنم من میتونم💪💪💪

تو میتونی تو میتونی تو میتونی؟میگم تو ی روز باید پشت سر هم بری ۱۱ کیلو مترا یا هی استراحتم میکنی؟بعد اینو کی یادت داده؟

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
من عاشق حلوا پنجشنبه پختم دادم حسینیه بخاطر اینکه خودم نخورم ۲ تا دیس رو پر کردم فقط یه بشقاب میوه خ ...

حداقل میداشتی اونا با دل سیر بخورن😂😂😂😂😂 منم از وقتی رژیم میگیرم نمیذارم چیپس و پفک بیاد خونه. میترسم خودمم بخورم. 🙈🙈🙈

❤👬❤
عه جدی؟میگم ی تاپیکی هست توی ی ماه با کالری شماری ۶ کیلو کم میکنن چ جوریاس🙄🤔 چقد کالری میخورن؟ینی ...

والا من نمیدونم از اول اومدم اینجا هیچ جای دیگه نمیرم از بچه های دیگه بپرس شاید مطلع باشن 

ولی خیلی غیرعقلانیه ماهی ۶ کیلو ماها که رژیم گرفتیم میفهمیم کمخوری یعنی چه جوری طبیعیسم همین ماهی ۴ کیلو هست تازه اونم به متابولیسم بدن هر فرد فرق میکنه

والا من نمیدونم از اول اومدم اینجا هیچ جای دیگه نمیرم از بچه های دیگه بپرس شاید مطلع باشن  ولی ...

اره منم هنگ کردم 

😘😘😘 ۹ km دو کیلومتر تا رکورد بزنم من میتونم💪💪💪

آفرین عالی خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

2706