2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804932 بازدید | 290067 پست

وای حسابی عرق کردم دیگ روم نمیشه برم حموم اینجا

چ کنم 😝

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
اره دیگ انقد حال میده بدی بیرون شکمتو راه بری 😂😂😂 حس خوبیه انگار فقط خوده ادم حامله میشه😝

من دلم میخواست برم تو خیابون داد بزنم 

منم بالاخره دارررررررم مااااااااادر میشششششششم😍😍

گودزیلام نزاشت😒😒😒

واسه همین نمیتونم شکممو بدم بیرون چون حتما گودزیلام نمیزاره😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دلم میخواست برم تو خیابون داد بزنم  منم بالاخره دارررررررم مااااااااادر میشششششششم😍😍 گود ...

😂😂😂😂

ن دیگ بهش بگو خودش اینطوریه 😝میاد جلو😁😂

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
ایول دمت گرم😍 من کارای خونه رو انجام دادم الان در حال پیاده رویم🤗🤗

ممنونم عزیزم ولی واقعا تو ایول داری با اینهمه پیادهروری در منزل آفریننننننننن👏👏👏👏👏👏👏

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2731
زیر شکمم قشنگ زده بیرون مثل وقتایی که پریود میشیم

😍😍😍😍😍😍😍وای خداااااا من نبودم چ اتفاقایی افتادهههههههه.تبرییییییییک

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2738
سیلوم سیلوم 🙌🙌 امروز نه میتونم ورزش کنم نه حمالی😂😂 قراره ابرو کارم بیاد خونه برام ابروهام رو م ...

سلام عزیزم😘😘😘😘

چه عالی مبارکت باشه بعدش حتما برامون عکس ابروهاتو بزاریا😀😀😀😀😀😀

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

بچه ها این چالش خوبه؟از امروز برم؟

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
سیلوم سیلوم 🙌🙌 امروز نه میتونم ورزش کنم نه حمالی😂😂 قراره ابرو کارم بیاد خونه برام ابروهام رو م ...

سلام بروی ماهت اوه مای گاد چقده شوما خوشگل باکلاسین😍😍😍😍 میکرو همون سایه ابرو هستش؟

2706