2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804967 بازدید | 290067 پست
😭😭😭😭  الان میرم حلقه میزنم برا کوری چشم حسووووود😝

اسیپولیکا من جای تو بودم هیچوقت بدون گودزیلا نمیرفتم خونه مامانش😄من الان حتی زنگ و تلفنم اگه گودزیلا خونه نباشه جواب نمیدم همیشه هم میزارم رو ایفون اونا هم میدونن رو ایفونه😂

سلام سلام سلام💃💃 صبحتون بخیر دکتر گفت مرخصیم😁😁😁😁😁😁

سلام خدارو شکر ♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گودزیلای_عوضی#   سلام به همه صبح بخیر،،، @بامداد_خمار     عزیزدلم من با اجازت ر ...

😂😂😂

عزیزم ورزش هم دارن ؟ 

نه اگه کم نشدن شوک نگیرن فعلا صد تا از کالری کم کن و ورزش هم حتما داشته باشن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2728
بچه ها از مامان دوقلوها خبر ندارید چند وقتیه نیست،،، @cr_97   اسمش همین بود؟

دیروز تو تاپیک وزن بود 

سلام سلام خوبین؟  صبحتون بخیر رژیما سرجاشه؟😁😁😁 من امروز رفتم آزمایش روتین بارداریو دادم، ...

آخی عزیزم 😊

حالا حالا ها باید سوراخ سوراخ شی بعدش سختی های بارداری و بعدشم زایمان و بعد از اون تازه کارت شروع میشه سخته ولی شیرینه 😍😍

سلام سلام سلام💃💃 صبحتون بخیر دکتر گفت مرخصیم😁😁😁😁😁😁

سلام زیبا جون خداروشکر عزیزم عکس کوچولوت رو دیدم ای جانم چقدر لاغر و کوچویه 😘😘😘😘😘حسابی به گل پسرت برس عشقم چهار مغز رو با هم بکوب هر روز ی ق بهش بده سیستم ایمنی رو قوی میکنه روز در میون هم حتما ی تخم مرغ بهش بده حالا هر جور دوس داره نیمرو یا آب پز سیستم ایمنیش رو تقویت کن ابمیوه و مایعات هم زیاد بهش بده چون انتی بیوتیک گرفته 

ان شالله هیچوقت دیگه گذرا به بیمارستان نیوفته

آخی عزیزم 😊 حالا حالا ها باید سوراخ سوراخ شی بعدشم زایمان و بعد از اون تازه کارت شروع میشه سخته ول ...

سوراخ سوراخ که برای یه دقیقشه😁😁😁

اجکال نداره

سالم باشه، سالم. رشد کنه

اصلا سوراخ سوراخ که هیچی ساطور ساطور بشم😂😂😂

2738
سلام الهه جون خوبی عزیزم  الهه جون ی ساعت حلقه چقدر سوزیده اس؟تو نرم افزار من زده ۱۹۷تا بچه ها ...

۳۶۷ تا 

بین علما اختلافه 😂😂

سوراخ سوراخ که برای یه دقیقشه😁😁😁 اجکال نداره سالم باشه، سالم. رشد کنه اصلا سوراخ سوراخ که هیچی ...

دور از جونت  

ولی همه ی این سختی ها رو که آدم میکشه وقتی میدن تو بغلت انگار اصلا هیچی از سختی ها یادت نیست و خستگیت در میاد 😍

اهان پس این lose it خیلی نامرده زده ۱۹۷تا😂

ملز داله 😁

البته تند زدن و آروم زدنش هم تاثیر داره 

جاریم الان ۴ ساله قهره باهاشون.انقد ک بهش گفتن اینم نامردی نکرده حسابی از خجالتشون درومده😂😂😂😂دست ...

آخی 😔😔

خدا بهت صبر بده .البته به همه ماها باید صبر بده از دست قوم ظالم شوهر😬😬😬

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2706