2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست
رها گنج پیدا کردی

نه بابا نمیگم بوفمو دادم رف

خونه خالی شده حس میکنم 

تا پارسال ب فکر خالی کردن خونه بودم 

الان میخام پر کنم چش جاریم دربیاد عید میاد خونمون🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وزن شروع ۷۳/۷۰۰         قد ۱۶۴          هدف اول ۶۹   هدف دوم ۶۴       هدف سوم ۶۰         هدف نهایی ۵۶         تیکر برا هدف اولمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
جدی ؟شاید ارزوون شده راستی چه مارک بود؟بوش بود؟

مارکشو زیاد دقت نکردم ولی جای خوبی بود کلن جنسای خوب داشت الجی و اینا 

تازه اقساطی هم میتونی بگیری

بنظر من ک بگیر خیلی خوبه

وزن شروع ۷۳/۷۰۰         قد ۱۶۴          هدف اول ۶۹   هدف دوم ۶۴       هدف سوم ۶۰         هدف نهایی ۵۶         تیکر برا هدف اولمه
2714

بازم سلام ب خانومای مانکن آینده نزدیک

می بینم ‌که هیچکس من تازه واردو جدی نمیگیره 😠😠چرا اخه😕نامردا من به انرژی شما احتیاج دارم من کلییییی تا حالا رژیم شکستم لطفا بام باشین و کمکم کنین اینبار موفق بشم

الان اومدم پارک پیاده روی....بس که خوردم و خوابیدم بدنم مثل چوب خشکه فقط ۱۵دقیقه پیاده روی کردم نفسم به شماره افتاد و خیس عرق شدم🙈🙈🙈نمیدونم این خوبه یا بد😐😐😐

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

من حلقه بلد نیستم حتی با این سبکا هم نمیتونم بنظرتون بخرم میتونم با تمرین موفق بشم؟؟؟از چه حلقه ای برای یاد گرفتن شروع کنم؟؟

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

اهاااااااااای خانومای تاپیک کجاین من امروز روز اول رژیمم بی معرفتیه هیچکس انرژی برای ادامه به من نده

من حلقه بلد نیستم حتی با این سبکا هم نمیتونم بنظرتون بخرم میتونم با تمرین موفق بشم؟؟؟از چه حلقه ای ب ...

سلام منم امروز روز اول رژیم هستم

بیا با هم باشیم

من باردار نیستم، تیکرم جهت انگیزه گرفتن در لاغریه .
2706