2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804542 بازدید | 290067 پست
وزن اولت چند بوده؟تو چ مدت کم کردی؟میگم بدنت شل نشد؟مثلا پهلوهات بعد اب شدن؟؟

وزن اولم 88.450 بود

از اردیبهشت شروع کرده بودم تا خرداد، خرداد باردار شدم رژیمو ول کردم تا اوایل تیر که سقط شد بلافاصله دوباره شروع کردم تااااااا آخر مهر. 

دوباره رفتم تثبیت بعدش دوباره رژیم گرفتم تا روزی که فهمیدم باردارم 

روی هم رفته توی 6ماه کم کردم

نه اصلا بدن من خیلییییی سفت بود الان از اون سفتی دراومده ولی شل و آویزون نشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂سلام عزیز دل سیکس‌ پک کجا‌ بود

والا دیدم همه بهت میگن سیکس پک😁😁😁

وای نیکی نمیدونم چی خوردم کیو خوردم چی شده چی نشده یک ساعته تو شکمم دستگاه بادساز راه افتاده هیییییی حباب میترکه تو پهلوهام تو شکمم 

یه وضعیم😂😂😂😂😂

وزن اولم 88.450 بود از اردیبهشت شروع کرده بودم تا خرداد، خرداد باردار شدم رژیمو ول کردم تا اوایل تی ...

بدن منم سفته....منم ۸۹/۷۰۰ بودم ینی ۷۰ کیلو بشم میشم مث هیکل تو ک تو عوس بود😍😍

با همین تاپیک انقد کم کردی؟روزانه چقد میسوزوندی؟؟

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2720
سلام نیکی جون سیکس پک دار😍😍😍

نیکی اول ممه بوده بعد دستو پا دراورده🤣🤣🤣

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2714
بدن منم سفته....منم ۸۹/۷۰۰ بودم ینی ۷۰ کیلو بشم میشم مث هیکل تو ک تو عوس بود😍😍 با همین تاپیک انقد ...

من برنامه کرفسو از این تاپیک شناختم ولی از اولش تو تاپیک فعالیت نداشتم

از اواسطش اومدم

من اوایل رژیم سه روز در هفته 1 ساعت پیاده روی میکردم و سه روز در هفته نیم ساعت میرقصیدم

بعد شد روزی 1 ساعت پیاده روی

بعد شد سه روز 1ساعت پیاده روی به اضافه سه روز در هفته 2 ساعت باشگاه بدنسازی به اضافه انواع چالش های شکم و با سن

😂😂😂😂چی خوردی چیز نفاخ‌  نخور‌  یه کم عرق نعنا بخور

به خدا هیچی نخوردم

فقط سوپ خوردم برای شام که توش یکم جو پرک داشت

به شوهرم میگم گوج دارم کی کارکنم؟ 😂😂😂😂

اونم میگه بزززززن😂😂😂😂😂

رد دادیم

من برنامه کرفسو از این تاپیک شناختم ولی از اولش تو تاپیک فعالیت نداشتم از اواسطش اومدم من اوایل رژ ...

منم ۵ تا چالش هرروز میرم مال پا؛شکم؛کپل؛بازو؛همه بدن

رقصم اوایل ۲۰ دقه بود ب اضافه ۵۰ تا دراز نشست

الانکه با بچه ها ورزشام خیلی زیاد شده........فقط باشگاه نمیرم بخاطر پسرم!!

میگم وقتی ک وزنم کم شده و نزدیک هدفم بودم ورزشامو کم کنم با مثلا چندروز ی بار؛البته با رژیم.....چاق نمیشم دوباره؟

به خدا هیچی نخوردم فقط سوپ خوردم برای شام که توش یکم جو پرک داشت به شوهرم میگم گوج دارم کی کارکنم؟ ...

😂😂😂😂😂

جو باد داره  سوپ کلا چون آبکیه‌ این جوریه‌ یه کم عرق نعنا بخور

تیکر هدفمیییی   
هله هوله چی بود  کالری مجازت‌ چند تاس دیگه چیزی نخور تا قبل ۸ در غار رو ببند😂😂

1200تا

2تا برش کوچیک سیبزمینی سرخ کرده 

1قاشق برنج بو داده.

بقیش میوه و غذا بود

عضو گروه قرمز وزن شروع۱۰۳،۹۰۰❤
به خدا هیچی نخوردم فقط سوپ خوردم برای شام که توش یکم جو پرک داشت به شوهرم میگم گوج دارم کی کارکنم؟ ...

🤣🤣🤣🤣🤣من اصلا گوجو نیستم شاید سالی سه چهار بار دیگه چی بشه🙈🙈🙈🙈🙈🤣

2706